Unbekannt 3000 X 1500 cumpărați folosit (68.424)
Rödermark Placă T cu nuturi pivotantă + șasiu suport
UNBEKANNT3000 x 1500
Germania Placă de prindere - Placă de oțel - Câmpul de plăci
UNBEKANNT / UNKNOWNAP 4000 x 1500 (Nr.1 - Nr.3)
Wiefelstede Troller transport greu 3,5 tone
unbekannt3000/1500/H545 mm
UNBEKANNT / UNKNOWNAP 2000 x 1500 (Nr.1 - Nr.6)
Boxberg/O.L. Placă cu canale în T cu cadru de susținere
UNBEKANNT3000 x 2500 mm
Ennepetal Placă de prindere
UNBEKANNT3000 x 2000 x 230 mm
Wiefelstede Transportor cu role
unbekanntTyp 600 x 3000 mm
Wiefelstede Banda transportoare 18,3 m/min
unbekannt1500 x 380 mm
Wiefelstede Placă de prindere
unbekannt3000 x 2000 mm
Wiefelstede Bandă transportoare bandă de legătură din oțel inoxidabil
unbekannt600 x 3000 mm
Ennepetal Placă de marcare
UNBEKANNT2500 x 3000
Rödermark Placă de sudură și îndreptare cu picioare de susținere
UNBEKANNT3000 x 2000 x 400 mm
Rödermark Măsurarea, îndreptarea și sudarea plăcii
Unbekannt2000 x 1500 mm
Karczmiska Pierwsze Greutate 3000 kg, inox, 1500 x 2000 mm