Tesoma GIANT-R-30-CK-SS
An de fabricație
2011
Stare
Utilizat
Locație
Germania Germania
Sistem de uscare cu infraroșu / orizontal Tesoma GIANT-R-30-CK-SS
more Images
Tesoma GIANT-R-30-CK-SS
Tesoma GIANT-R-30-CK-SS
Tesoma GIANT-R-30-CK-SS
Tesoma GIANT-R-30-CK-SS
Tesoma GIANT-R-30-CK-SS
Tesoma GIANT-R-30-CK-SS
Tesoma GIANT-R-30-CK-SS
Tesoma GIANT-R-30-CK-SS
Tesoma GIANT-R-30-CK-SS
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Sistem de uscare cu infraroșu / orizontal
Producător:
Tesoma
Model:
GIANT-R-30-CK-SS
An de fabricație:
2011
Stare:
folosit
Preț și locație
Locație:
Deutschland Germania
A19283561
Număr de referință:
B-2500-780
Actualizare:
ultima dată la 03.06.2025
Descriere
Passage width: 3000 mm.
Passage height: 30 mm.
Inlet section to the system: Length approx. 2250 mm.
Gjdpfx Akowptxlsmjit
Outlet section: Length approx. 3970 mm.
Total length: approx. 10,220 mm.