Regalux EPRIS610-10000
preț fix plus TVA
An de fabricație
2023
Stare
Nou
Locație
Topole Polonia
Transportator cu role Regalux EPRIS610-10000
more Images
Regalux EPRIS610-10000
Regalux EPRIS610-10000
Regalux EPRIS610-10000
Regalux EPRIS610-10000
Regalux EPRIS610-10000
Regalux EPRIS610-10000
Regalux EPRIS610-10000
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Transportator cu role
Producător:
Regalux
Model:
EPRIS610-10000
Număr de mașină:
EPRIS610-10000
An de fabricație:
2023
Stare:
nou
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
Topole 40, 89-600 Chojnice, Polska Polonia
Descriere
Oferim spre vânzare o bandă transportoare rulantă tip foarfecă nouă, echipată cu senzori.
Lățime role: 610 mm
Lungime strânsă: 3900 mm
Lungime extinsă: 10000 mm