EPRIS760-10000
Transportator cu role
Regalux
EPRIS760-10000
preț fix plus TVA
An de fabricație
2023
Stare
Nou
Locație
Topole
Date despre utilaj
- Denumirea mașinii:
- Transportator cu role
- Producător:
- Regalux
- Model:
- EPRIS760-10000
- Număr de mașină:
- EPRIS760-10000
- An de fabricație:
- 2023
- Stare:
- nou
Preț și locație
preț fix plus TVA
- Locație:
- Topole 40, 89-600 Chojnice, Polska
Descriere
Oferim spre vânzare benzi transportoare noi cu role tip foarfecă, dotate cu senzori.
Date tehnice:
- Lățime role: 760 mm
- Lungime comprimată: 3.900 mm
- Lungime extinsă: 10.000 mm
- Înălțime reglabilă: 690-1.000 mm
- Capacitate portantă: 130 kg/m
Cantitate disponibilă: 18 bucăți
Gjdpfx Adoix Afns Iobl
Expediere posibilă.
Pentru detalii sau oferte, vă rugăm să ne contactați.
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Date tehnice:
- Lățime role: 760 mm
- Lungime comprimată: 3.900 mm
- Lungime extinsă: 10.000 mm
Gjdpfx Adoix Afns Iobl
Expediere posibilă.
Furnizor
Notă: Înregistrați-vă gratuit sau conectați-vă, pentru a accesa toate informațiile.
Înregistrat din: 2011
23 Anunțuri online
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+48 601 5... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Oftersheim
1.474 km
Pompă centrifugală
GrundfosCR 60 20 A-F-A-BBUE Model B500002P39447
Anunț mic
Nordhorn
1.614 km
Sistem de transport cu role antrenate
SSI Schäfer
SSI Schäfer
Framrach
Bandă transportoare
ASCOCB 3000 - 2023
ASCOCB 3000 - 2023
Würzburg
Imprimantă de etichete Labeller...
ZebraLegi-Air 4040Z-RH-500-110Pax-4
Frankenberg/Sa.
Pompă ETANORM G 150-250
KSBETANORM G 150-250 G10
KSBETANORM G 150-250 G10
Wiefelstede
Motor electric 160 kW 1485 rpm