LCH-3000-N Relfar
DIN STOC aparat de curățat cu laser portabil 3kW Relfar
LCH-3000-N Relfar
An de fabricație
2024
Stare
Nou
Locație
Bydgoszcz
Date despre utilaj
- Denumirea mașinii:
- Model:
- LCH-3000-N Relfar
- An de fabricație:
- 2024
- Stare:
- nou
Preț și locație
- Locație:
- ul. Karola Szajnochy 11, 85-738 Bydgoszcz, Polska
Descriere
Atenție – Ofertă specială!!
Curățător laser portabil „3000W LCH-3000-N”
Următoarele servicii sunt incluse în prețul utilajului:
Gbsdpfor Eqbyox Ad Ijl
Opțional
MAX Photonics
Marca „MAX Photonics” a fost fondată în 2004. Originile companiei se regăsesc în producția de surse de lumină și optic pentru institute științifice. Calitatea și stabilitatea funcționării produselor au fost stabilite ca obiective principale. Compania a recunoscut rapid că viitorul tehnologiei laser este strâns legat de fibra optică. Cercetările și dezvoltarea începute în 2007 au dus, în 2014, la lansarea pe piață a primei surse de 500W CW. De atunci, firma și-a dezvoltat intensiv tehnologiile pentru tăiere, sudură, marcare și gravare cu laser. În prezent, oferă surse cu puteri de până la 40.000 W și urmărește să devină lider în producția de lasere industriale de putere ultra-înaltă.
Raycus
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Gbsdpfor Eqbyox Ad Ijl
Opțional
MAX Photonics
Raycus
Furnizor
Notă: Înregistrați-vă gratuit sau conectați-vă, pentru a accesa toate informațiile.
Înregistrat din: 2021
87 Anunțuri online
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+48 52 30... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Wettringen
1.597 km
Dispozitiv de legare
KrpanPD 1200 M
KrpanPD 1200 M
Anunț mic
Neuburg an der Donau
1.283 km
Mașină de îndoire pivotantă
Prod-Masz Abkantbank 4m, BiegemaschineAbkantbank 4m/0.8mm = 4140mm