LOMA MDP302-12303D
EXW VB plus TVA
An de fabricație
2010
Stare
Utilizat
Locație
Kalisz Polonia
Mașină de procesare a cărnii LOMA MDP302-12303D
more Images
LOMA MDP302-12303D
LOMA MDP302-12303D
LOMA MDP302-12303D
LOMA MDP302-12303D
LOMA MDP302-12303D
LOMA MDP302-12303D
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Mașină de procesare a cărnii
Producător:
LOMA
Model:
MDP302-12303D
An de fabricație:
2010
Stare:
folosit
Preț și locație
EXW VB plus TVA
Locație:
Kalisz, Polonia Polonia
Sunați
Detalii tehnice
Tensiune de intrare:
230 V
Tip de curent de intrare:
Aer condiționat
Frecvență de intrare:
50 Hz
Descriere
Tensiune nominală: 230 V
Număr de faze: 1
Frecvență: 50 Hz
Gedpfx Adjywdwzs Isbl
Curent nominal: 0,3 A