KELLENBERGER 1500 U
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
Ungaria Ungaria
Mașină de rectificat cilindric KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Mașină de rectificat cilindric
Producător:
KELLENBERGER
Model:
1500 U
Stare:
revizuit în atelier (folosit)
Funcționalitate:
complet funcțional
Detalii tehnice
Înălțime centru:
250 mm
Lățime la centru:
1.500 mm
Diametru de rectificare:
500 mm
Cursa pinolei păpușii mobile:
30 mm
Dotări:
documentație / manual
furnizare
Locație:
Ungaria Ungaria – Distanță: aprox. 703 km
Disponibilitate:
imediat după încheierea licitației
Condiții de livrare:
FCA
Costuri de demontare și încărcare:
Ridicare la fața locului:
gratuit
Costuri de transport:
Descriere
DETALII TEHNICE
Zonă de prelucrare
Distanța dintre centre: 1.500 mm
Înălțimea centrelor: 250 mm
Diametru maxim de rectificat: 500 mm
Înclinarea mesei: ± 8 °
Cap de rectificat
Dimensiuni disc de rectificat: 400 x 50 x 127 mm
Turație arbore principal: 1.500 / 1.700 / 2.200 rpm
Orificiu pentru arbore interior: 90 mm
Suport cap piesă
Alinierea suportului cap piesă: 180 °
Turație arbore principal: 20 - 400 rpm
Con interior ax: Morse 5
Pinolă
Con interior pinolă: Morse 4
Cursă pinolă pinolă: 30 mm
DETALII MAȘINĂ
Acționări
Putere motor cap de rectificat: 3 kW
Putere motor pinolă: 0,9 kW
Date mașină
Dimensiuni: 2.860 x 1.680 x 1.670 mm
Greutate: 2.500 kg
ECHIPARE
Ciclu de lucru automat
Rezervor lubrifiant cu pompă
Arbore de rectificat interior
Discuri de rectificat exterior
Dispozitiv de rectificare
Documentație
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Procesarea plăților
Costuri suplimentare de achiziție:
18 %