Mașină de frezat - Universal
KAMI FKM 660 B-1

Stare
Nou
Locație
Velen Germania
Mașină de frezat - Universal KAMI FKM 660 B-1
Mașină de frezat - Universal KAMI FKM 660 B-1
Mașină de frezat - Universal KAMI FKM 660 B-1
Mașină de frezat - Universal KAMI FKM 660 B-1
Mașină de frezat - Universal KAMI FKM 660 B-1
Mașină de frezat - Universal KAMI FKM 660 B-1
more Images
KAMI FKM 660 B-1
KAMI FKM 660 B-1
KAMI FKM 660 B-1
KAMI FKM 660 B-1
KAMI FKM 660 B-1
KAMI FKM 660 B-1

Date despre utilaj

Denumirea mașinii:
Mașină de frezat - Universal
Producător:
KAMI
Model:
FKM 660 B-1
Stare:
nou

Preț și locație

Locație:
46342 Velen Germania
Sunați

Detalii despre ofertă

ID anunț:
A17073217
Număr de referință:
1108-77101
Actualizare:
ultima dată la 14.09.2024

Descriere

cursă X 600 mm
cursă Y 300 mm
cursă Z 440 mm
Lhjdjulbcbepfx Af Hol
dimensiuni masă 1120 x 260 mm
prindere arbore ISO 40
turații arbore principal 35 - 1600 rpm
putere totală instalată 2,2 kW
greutate utilaj aprox. 1,36 t
dimensiuni de gabarit aprox. 1,65 x 1,32 x 1,65 m
• Cap de frezare universal reglabil în aproape orice poziție unghiulară
• Panou de comandă pivotant
• Mașină masivă din fontă pentru lucrări grele de frezare
• Dispozitiv de frezare orizontală cu lagăr de contrapresiune
• Călăuze reglabile cu bare de aliniere
• Funcționare foarte silențioasă datorită angrenajelor călite și rectificate care funcționează în baie de ulei
• Reglare electrică rapidă pentru axa Z
• Avans automat pe axele X și Y
• Masă în cruce de mare precizie
• Ungere centralizată
• Afișaj digital pe 3 axe

Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.

Furnizor

Înregistrat din: 2003

795 Anunțuri online

Sunați

Trimite solicitare

Terenus 
Germania
Austria
Elveția
Statele Unite ale Americii
Regatul Unit
Franța
Belgia
Spania
Mexic
Italia
Olanda
Polonia
Federația Rusă
Belarus (Republica Belarus)
Ucraina
Estonia
Turcia
Noua Zeelandă
Irlanda
Republica Cehă
Danemarca
Finlanda
Suedia
Norvegia
Luxemburg
Grecia
Lituania
Letonia
Islanda
Portugalia
Brazilia
Venezuela
Argentina
Ungaria
Slovacia
România
Moldova
Slovenia
Serbia
Muntenegru
Albania
Croația
Bulgaria
Macedonia de Nord
Bosnia şi Herţegovina
Israel
Egipt
Maroc
India
Indonezia
Coreea de Sud
Japonia
Thailanda
Malaezia
Vietnam
China, Republica Populară
Taiwan
Iran
Bangladeș
Notă: Cererea dvs. va fi transmisă tuturor vânzătorilor din categoria de utilaje. Prin aceasta puteți primi foarte multe oferte.
Solicitarea nu a putut fi trimisă. Vă rugăm să încercați din nou mai târziu.

Telefon & Fax

+49 2863 ... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Strung automat CNC SMEC SL3000 BLM
Strung automat CNC SMEC SL3000 BLM
Strung automat CNC SMEC SL3000 BLM
Strung automat CNC SMEC SL3000 BLM
Strung automat CNC SMEC SL3000 BLM
Strung automat CNC SMEC SL3000 BLM
Strung automat CNC SMEC SL3000 BLM
Strung automat CNC SMEC SL3000 BLM
Strung automat CNC SMEC SL3000 BLM
more images
Franța Contamine-sur-Arve
1.680 km
Strung automat CNC
SMECSL3000 BLM
Sunați
Anunț mic
Mașină de frezat Deckel Maho MH 1000
Mașină de frezat Deckel Maho MH 1000
Mașină de frezat Deckel Maho MH 1000
Mașină de frezat Deckel Maho MH 1000
Mașină de frezat Deckel Maho MH 1000
Mașină de frezat Deckel Maho MH 1000
Mașină de frezat Deckel Maho MH 1000
Mașină de frezat Deckel Maho MH 1000
Mașină de frezat Deckel Maho MH 1000
Mașină de frezat Deckel Maho MH 1000
Mașină de frezat Deckel Maho MH 1000
Mașină de frezat Deckel Maho MH 1000
more images
Germania Neubrandenburg
1.267 km
Mașină de frezat
Deckel MahoMH 1000
Sunați
Anunț mic
Trei cuţit de tuns Klobus HD 140 P
Trei cuţit de tuns Klobus HD 140 P
Trei cuţit de tuns Klobus HD 140 P
Trei cuţit de tuns Klobus HD 140 P
Trei cuţit de tuns Klobus HD 140 P
more images
Germania Helmstedt
1.355 km
Trei cuţit de tuns
KlobusHD 140 P
Anunț mic
Cap optic despărţitoare Zeiss unbekannt
Cap optic despărţitoare Zeiss unbekannt
Cap optic despărţitoare Zeiss unbekannt
more images
Wiesbaden
1.505 km
Cap optic despărţitoare
Zeissunbekannt
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Mașină de dispreț STÄHLI FLM 750
Mașină de dispreț STÄHLI FLM 750
Mașină de dispreț STÄHLI FLM 750
Mașină de dispreț STÄHLI FLM 750
Mașină de dispreț STÄHLI FLM 750
Mașină de dispreț STÄHLI FLM 750
Mașină de dispreț STÄHLI FLM 750
Mașină de dispreț STÄHLI FLM 750
Mașină de dispreț STÄHLI FLM 750
Mașină de dispreț STÄHLI FLM 750
Mașină de dispreț STÄHLI FLM 750
Mașină de dispreț STÄHLI FLM 750
Mașină de dispreț STÄHLI FLM 750
Mașină de dispreț STÄHLI FLM 750
Mașină de dispreț STÄHLI FLM 750
more images
Franța Contamine-sur-Arve
1.680 km
Mașină de dispreț
STÄHLIFLM 750
Sunați
Anunț mic
FPS 300M - Mașină de frezat universală FPS Werkzeugmaschinen GmbH FPS 300M
FPS 300M - Mașină de frezat universală FPS Werkzeugmaschinen GmbH FPS 300M
FPS 300M - Mașină de frezat universală FPS Werkzeugmaschinen GmbH FPS 300M
FPS 300M - Mașină de frezat universală FPS Werkzeugmaschinen GmbH FPS 300M
more images
Germania Warngau
1.248 km
FPS 300M - Mașină de frezat universală
FPS Werkzeugmaschinen GmbHFPS 300M
Sunați
Anunț mic
Raft industrial greu Jungheinrich MPB Pallet racking system
Raft industrial greu Jungheinrich MPB Pallet racking system
Raft industrial greu Jungheinrich MPB Pallet racking system
Raft industrial greu Jungheinrich MPB Pallet racking system
Raft industrial greu Jungheinrich MPB Pallet racking system
Raft industrial greu Jungheinrich MPB Pallet racking system
Raft industrial greu Jungheinrich MPB Pallet racking system
more images
Ungaria Budapest
684 km
Raft industrial greu
Jungheinrich MPBPallet racking system
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Mașină universală de frezat unelte, mașină universală de frezat, mașină de găurit-frezat DECKEL FP 1
Mașină universală de frezat unelte, mașină universală de frezat, mașină de găurit-frezat DECKEL FP 1
Mașină universală de frezat unelte, mașină universală de frezat, mașină de găurit-frezat DECKEL FP 1
Mașină universală de frezat unelte, mașină universală de frezat, mașină de găurit-frezat DECKEL FP 1
Mașină universală de frezat unelte, mașină universală de frezat, mașină de găurit-frezat DECKEL FP 1
Mașină universală de frezat unelte, mașină universală de frezat, mașină de găurit-frezat DECKEL FP 1
Mașină universală de frezat unelte, mașină universală de frezat, mașină de găurit-frezat DECKEL FP 1
Mașină universală de frezat unelte, mașină universală de frezat, mașină de găurit-frezat DECKEL FP 1
Mașină universală de frezat unelte, mașină universală de frezat, mașină de găurit-frezat DECKEL FP 1
Mașină universală de frezat unelte, mașină universală de frezat, mașină de găurit-frezat DECKEL FP 1
more images
Germania Hessisch Lichtenau
1.413 km
Mașină universală de frezat unelte, mașină universală de frezat, mașină de găurit-frezat
DECKELFP 1
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Mașină de frezat - universală MAHO MH 400 P
Mașină de frezat - universală MAHO MH 400 P
Mașină de frezat - universală MAHO MH 400 P
Mașină de frezat - universală MAHO MH 400 P
Mașină de frezat - universală MAHO MH 400 P
Mașină de frezat - universală MAHO MH 400 P
Mașină de frezat - universală MAHO MH 400 P
Mașină de frezat - universală MAHO MH 400 P
Mașină de frezat - universală MAHO MH 400 P
Mașină de frezat - universală MAHO MH 400 P
more images
Germania Ahaus
1.614 km
Mașină de frezat - universală
MAHOMH 400 P
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Mașini de frezat multifuncționale cu comandă numerică și convenționale AIRCRAFT Optimill MF 4-B
more images
Austria Austria
942 km
Mașini de frezat multifuncționale cu comandă numerică și convenționale
AIRCRAFTOptimill MF 4-B
Vânzător verificat
Sunați