Gaser Enrobeuse paneuse PRACTIC-240
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
Mouvaux Franța
Mașină de procesare a cărnii Gaser Enrobeuse paneuse PRACTIC-240
more Images
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Mașină de procesare a cărnii
Producător:
Gaser
Model:
Enrobeuse paneuse PRACTIC-240
Stare:
gata de utilizare (folosit)
Funcționalitate:
complet funcțional
Preț și locație
Locație:
Rue de Verdun 232, 59420 Mouvaux, France Franța
Descriere
Gisdpfx Aey Nl Dtokmet
Această mașină se integrează facil într-o linie completă pentru industria alimentară, în special înaintea unei friteuze sau a unui cuptor de gătit. Lățimea utilă de 240 mm permite procesarea regulată a diferitelor formate de produse. În plus, construcția din oțel inoxidabil și posibilitatea dezasamblării rapide facilitează curățarea și garantează un nivel ridicat de igienă.
Caracteristici tehnice:
Marcă: Gaser
Model: PRACTIC-240
Tip: Mașină automată pentru panezat
Lățime utilă: 240 mm
Viteza transportorului: 9 – 15 m/min
Productivitate: 3000 – 4000 bucăți/oră
Putere: 0,62 kW
Alimentare: 230 V – monofazat – 50/60 Hz
Greutate: 150 kg
Dimensiuni (L × l × H): 1990 × 680 × 1640 mm
Vas aluat: 15 L
Buncăr pesmet: 30 kg
Înălțime ieșire: 1010 mm