DECKEL S 11 MAȘINĂ DE RECTIFICAT SCULE – UNIVERSALĂ
2178 / V, 50 Hz, cu priză și cablu CEE
!! Vopsea originală !!
! Mașina este în starea de livrare; la cererea clientului, poate fi recondiționată !
reglare motorizată a înălțimii, reglare axială a arborelui de rectificat
Accesorii:
Giodpfxow U Ehne Akmet
* Cap divizor SK 40 cu disc divizor 24 R și puncte de montare pentru optică *
* Dispozitiv de extracție a prafului fără aspirator
* Lampă halogen
* Capotă de protecție
* 3 inele de transport
* 1 set instrucțiuni tehnice de rectificare
* Cheie de operare, manual de utilizare, listă piese de schimb, schemă electrică
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Lungime de rectificare 190 mm
Lungime piesă de prelucrat - 940 mm
Turații arbore - variabil continuu 2 - 10000 rot/min
Putere electrică kVA
Putere motor rectificare 1,1 kW
Necesar total de putere 2,2 kW