!!! Avem aproape toate piesele de schimb pentru mașinile Deckel S 11 pe stoc !!!
!!! Accesoriile se pot configura după cerințe !!!
Luăm cu plăcere în calcul mașina dvs. Deckel S 11 la schimb - Contactați-ne!
ATENȚIE:
DECKEL S 11 MAȘINĂ UNIVERSALĂ DE ASCUȚIT SCULE
400 V, 50 Hz, cu priză și cablu CEE
Culoare: gri deschis RAL 7035, bază trafic gri RAL 7042 (vopsită recent)
Reglarea axială a arborelui de rectificare
Accesorii:
* Stativ maşină și placă suport rectificată
* Reconstrucție completă electrică care include:
Gbedpfx Aew U Ehzod Iol
> Acționare nouă trifazică
> Motor cu frână nou
> Convertizor de frecvență nou
> Instalație electrică nouă, sigură la atingere
> Comutator diferențial (protecție)
> Cabluri și racorduri EMV
> Conductoare de protecție noi
> Panou de operare nou
> Comutator de urgență
* Cap divizor SK 40 cu prisme de fixare și disc divizor cu 24 R
* Câte un disc sector 14 + 22 R
* Dispozitiv de rectificare filete și subrectificare cu carcasă cremaliere
* Șablon de reglaj
* Suport de dinți complet
* Deget de suport rabatabil
* Lampă LED Waldmann
* Dispozitiv de aspirare praf (fără aspirator)
* Șablon de reglaj universal
* 10 buc. pensete directe SK 40: 6/8/10/12/14/16/18/20/22/25 mm
* Bucșă de pensetă cu piuliță de strângere
* 1 set = 35 pensete S 20x2 de la 1,0 la 18,0 mm, din 0,5 în 0,5 mm
* Câte un manșon de reducere SK 40 x MK 1/2/3/4
* 3 mandrine pentru discuri abrazive, L 48 mm, 35 mm
* Capotă de protecție
* Arbore de rectificat de schimb
* Dulap de scule cu 4 sertare
* Etajere interioare pentru cele de mai sus
* Chei de operare, manual de utilizare, listă de piese de schimb, schemă electrică
* Mașină și accesorii complet revizuite și cu protocol de verificare electrică!
* 12 luni garanție (pentru România)
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Lungime de rectificare: 190 mm
Lungimea piesei de prelucrat: 380 - 940 mm
Turații ax principală (reglabil continuu): 2 - 10.000 rpm
Putere electrică: 380 kVA
Putere motor rectificare: 1,1 kW
Consum total de energie: 2,2 kW
Greutatea utilajului: aprox. 0,6 t
ATENȚIE:
Accesorii:
Gbedpfx Aew U Ehzod Iol
> Acționare nouă trifazică
> Motor cu frână nou
> Convertizor de frecvență nou
> Cabluri și racorduri EMV
> Conductoare de protecție noi
> Panou de operare nou
> Comutator de urgență
* Șablon de reglaj
* Suport de dinți complet
* Deget de suport rabatabil
* Lampă LED Waldmann
* Șablon de reglaj universal