CORMAK KDP220 TOP + odciąg DC23
preț fix plus TVA
An de fabricație
2026
Stare
Nou
Locație
Siedlce Polonia
Cabina de sablare + extractie CORMAK KDP220 TOP + odciąg DC23
more Images
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cabina de sablare + extractie
Producător:
CORMAK
Model:
KDP220 TOP + odciąg DC23
An de fabricație:
2026
Stare:
nou
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
Brzeska 120, 08-110 Siedlce, Polska Polonia
Descriere
Avantajele modelului nostru de sablare:
- Complet echipată, pregătită pentru utilizare imediată
- Pistol de sablare ergonomic cu 4 duze ceramice interschimbabile
- Ușă frontală mare, stabilă, cu garnitură din cauciuc pentru operare sigură și fără praf
- Cilindri telescopici pentru comoditatea muncii
- Mănuși de calitate superioară integrate în dispozitiv
- Racord de aerisire
- Iluminare eficientă a zonei de lucru
- 4 folii de protecție interschimbabile pentru vizor
Godpfxsvzqf Us Aglsub
- Furtun de sablare amplasat în partea inferioară a rezervorului colector
- Potrivită pentru lucru cu diverse materiale abrazive
- Orificiu de evacuare pentru schimbarea rapidă a materialului abraziv
- Operare facilă, fiabilitate și siguranță la locul de muncă
Parametri tehnici
Parametri tehnici KDP220TOP:
CONSUM DE AER: 400-700 L/min
PRESIUNE MAXIMĂ: 8 BAR
CONECTOR DE AER: cuplaj rapid 1/4"
CAPACITATEA REZERVORULUI DE ABRAZIV: +/- 18 kg
CONECTOR DE EXTRACȚIE (aerisire): 63 mm
SUPRAFAȚA VIZORULUI: 540 x 250 mm
ÎNĂLȚIME FAȚĂ: 370 mm
DIMENSIUNI INTERIOARE CABINĂ (LxlxHmin-max): 840x550x370-550 mm
DIMENSIUNI EXTERIOARE CABINĂ (LxlxHmin-max): 890x560x1118-1380 mm
GREUTATE: 49 kg
Parametri tehnici DC23:
MODEL: DC23
TENSIUNE: 220V
PUTERE: 1200W
VID: >12Kpa
DIAMETRU INTRARE: 45 mm
CAPACITATE: ~16l
Dotări standard:
- Iluminarea câmpului de lucru – lampă fluorescentă 12V cu alimentare 230V și întrerupător
- Două mănuși de lucru de înaltă calitate din cauciuc integrate în dispozitiv
- Două racorduri de extracție (aerisire) de 63 mm și 90 mm pentru conectarea dispozitivului de extracție
- Pistol de sablare cu 4 duze ceramice interschimbabile (dimensiuni: 4, 5, 6, 7 mm)