M160M42F300-2
Motor electric 15 kW 2910 rpm
ASEA
M160M42F300-2
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede
Date despre utilaj
- Denumirea mașinii:
- Producător:
- ASEA
- Model:
- M160M42F300-2
- Stare:
- bun (utilizat)
Preț și locație
preț fix plus TVA
- Locație:
- 26215 Wiefelstede, DE
- A2665477
- Număr de referință:
- Actualizare:
- ultima dată la 08.01.2026
Descriere
Motor electric, motor asincron trifazat
- Putere: 15 kW
- Turație: 2910 rpm
- Ax: Ø 42 mm
- Configurație constructivă: B5
- Clasă de protecție: IP 54
- Dimensiuni: 580/350/H395 mm
- Greutate: 95 kg
Giodpscvnagefx Ad Iot
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
- Putere: 15 kW
- Turație: 2910 rpm
- Ax: Ø 42 mm
- Clasă de protecție: IP 54
- Dimensiuni: 580/350/H395 mm
- Greutate: 95 kg
Giodpscvnagefx Ad Iot
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+49 4402 ... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Mala Vranjska
732 km
Cameră de fum
Maurerfor 3 trollies
Maurerfor 3 trollies
Anunț mic
Mala Vranjska
732 km
Cameră de afumare
SindSC1
SindSC1
Cameră de afumare
Wiefelstede
1.572 km
Motor electric 90 kW 1475 rpm
SchorchKA3280M-BB024-050
SchorchKA3280M-BB024-050
Cameră de fum
SindSC2
SindSC2
1.572 km
Motor electric 18,5 kW 2920 rpm
VEMKMR 160 M2
VEMKMR 160 M2
Motor electric 24 kW 1480 rpm
SchorchKE3200L-BA014-Z
SchorchKE3200L-BA014-Z
Motor electric 18,5 kW 2930 rpm
Eco-AirAM 160 L02
Eco-AirAM 160 L02
Motor electric 30 kW 2950 rpm
SchorchKA72071-ABO34-7
SchorchKA72071-ABO34-7
Motor electric 16 kW 980 rpm