SK1300-P6
20-29-544 perie slefuire maşină
WOODLAND MACHINERY
SK1300-P6
preț fix plus TVA
Stare
Nou
Locație
Jonava
Date despre utilaj
- Denumirea mașinii:
- Producător:
- WOODLAND MACHINERY
- Model:
- SK1300-P6
- Stare:
- nou
Preț și locație
preț fix plus TVA
- Locație:
- Fabriko 3a, LT-55111 Jonava, Lietuva
Descriere
Tip: SK1300-P6
Lățime de lucru: 1300 mm
Lungime minimă de prelucrare: 370 mm
Grosime de lucru: 5-140 mm
Viteză role de lustruit - Control prin frecvență
Viteză de avans: 2,5-12,5 m/min
Putere totală instalată: 16,87 kW
Gsdpfx Ajd Tqtisd Ijbl
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Lățime de lucru: 1300 mm
Grosime de lucru: 5-140 mm
Gsdpfx Ajd Tqtisd Ijbl
Furnizor
Notă: Înregistrați-vă gratuit sau conectați-vă, pentru a accesa toate informațiile.
Înregistrat din: 2012
90 Anunțuri online
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+370 349 ... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Tarnów Grodkowski
879 km
Mașină de tăiere cu plasmă CNC 1500/3000
Martex CNCMTX 1530
Martex CNCMTX 1530
Anunț mic
Hessisch Oldendorf
1.466 km
Generator
AVSDW460 DO2 15 AK14A
AVSDW460 DO2 15 AK14A
Bad Driburg
1.468 km
Bobină întinsă orbital
Spinner 1800s
Spinner 1800s
Jonava
901 km
WOODLAND MACHINERYSK-1000-P6
WOODLAND MACHINERYSK-1000-P6
Novi Sad
700 km
Mașină de șlefuit cu profil
TagliabueLB 2
TagliabueLB 2
Polonia
832 km
Magazin de vopsea
CEFLAEASY 2000 + TR2V-FV3
CEFLAEASY 2000 + TR2V-FV3
Naprawa
673 km
Centură de largă de slefuit
Unitek970 pneumatic
Unitek970 pneumatic
Miechucino
WEINIG UNIMAT SUPER 4 raboteză WEINIG
WEINIGUNIMAT SUPER 4
WEINIGUNIMAT SUPER 4
Roreto
LOT-1 MAȘINĂ DE BANDĂ DE MARGINE (LASER)
IMANovimat LASER System/I/R75/1110/R3
Ystad
Mixer + alimentator cu șuruburi
PSSSM 700 + PSS G 250 A
PSSSM 700 + PSS G 250 A