WINTER CLEANER ECO-10000
preț fix plus TVA
An de fabricație
2025
Stare
Nou
Locație
Leipzig Germania
Extracție WINTER CLEANER ECO-10000
more Images
WINTER CLEANER ECO-10000
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Extracție
Producător:
WINTER
Model:
CLEANER ECO-10000
An de fabricație:
2025
Stare:
nou
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
Leipzig Germania
A19760430
Număr de referință:
Actualizare:
ultima dată la 26.02.2026
Descriere
Dimensiuni (Lungime/Lățime/Înălțime): 3460x1000x2400 mm
Număr saci filtru: 73 buc.
Număr saci de rumeguș: 4 buc.
Greutate: 410 kg
Diametru racord suflare: 355 mm
Diametru suport sac: 520 mm
WINTER INSTALAȚIE DE ASPIRARE CLEANER ECO-10000
Gsdpew Nblrefx Akmjit
- Capacitate de aspirație: 10.000 m³/h
- Puterea motorului: 11,0 kW
- Turație: 3000 rpm
- Tensiune: 400 V, 50 Hz
- Viteză de aspirație: 32 m/s
- Diametru racord aspirație: 355 mm
- Material filtru: poliester antistatic, 2 microni
- Conținut rezidual de praf: 0,2 mg/m³
- 73 filtre tip furtun Ø 160 x 1100 mm
- 4 saci pentru rumeguș Ø 520 x 900 mm fiecare
- Dimensiuni: L=3460 mm, l=1000 mm, H=2400 mm