Vivid Laminating Technologies Easymount EM-1200DH
An de fabricație
2020
Stare
Utilizat
Locație
Weesp Olanda
Laminator Vivid Laminating Technologies Easymount EM-1200DH
more Images
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Laminator
Producător:
Vivid Laminating Technologies
Model:
Easymount EM-1200DH
An de fabricație:
2020
Stare:
aproape ca nou (folosit)
Preț și locație
Locația vânzătorului:
Flevolaan 58, 1382 JZ Weesp, Olanda Olanda
Descriere
Caracteristici principale:
Guedpfx Agjych Utolsb
- Lățime maximă de laminare de 1200 mm (47 inci)
- Viteză de laminare de până la 3,9 metri pe minut
- Capacitate de montare a materialelor cu grosime de până la 25 mm (1 inch)