Mașină de găurit orizontală UNION T110
An fabricație: 2001
Cursuri de lucru:
X: 1500 mm
Y: 1250 mm (reglaj total pe înălțime)
0 mm – poziția cea mai joasă a axului față de suprafața mesei
Z: 1000 mm
W: 550 mm (deplasarea axului)
B: 360° continuu
Diametru ax pentru găurire: 110 mm
Gisdpfx Asy Rpm Ued Ijt
Trepe cutie de viteze: 2
Turație max.: 4000 rot/min
Avans rapid: 15 m/min
Alezaj ax sculă: SK 50
Suprafață masă de fixare: 1000 x 1250 mm
Lățime șanțuri T: 22 mm
Înălțimea suprafeței de fixare față de podea: 1050 mm
Sarcina maximă a mesei: 6 t
Greutate totală: cca. 13,5 t
Control: Heidenhain TNC 426
Volan electronic
Diverse prinderi de scule disponibile opțional.
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
An fabricație: 2001
Cursuri de lucru:
X: 1500 mm
Z: 1000 mm
W: 550 mm (deplasarea axului)
B: 360° continuu
Gisdpfx Asy Rpm Ued Ijt
Trepe cutie de viteze: 2
Turație max.: 4000 rot/min
Avans rapid: 15 m/min
Alezaj ax sculă: SK 50
Lățime șanțuri T: 22 mm