SPINNER TC110L-MCY
FCA preț fix plus TVA
An de fabricație
2007
Stare
Utilizat
Locație
Traunstein Germania
Centru de strunjire-frezare cu axă C/Y SPINNER TC110L-MCY
more Images
YouTube video
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Centru de strunjire-frezare cu axă C/Y
Producător:
SPINNER
Model:
TC110L-MCY
An de fabricație:
2007
Stare:
folosit
Preț și locație
FCA preț fix plus TVA
Locație:
Traunstein, Deutschland Germania
Descriere
SPINNER TC110L-MCY
An fabricație: 2007
Comandă: SIEMENS 840DE sl ShopTurn
X – 350 mm
Y – 230mm (-115/+115mm)
Z – 1.840 mm
Gbsdpfsy R Sxajx Ad Ijl
Axă C
Diametru de oscilație până la 690 mm
Ax principală 26 kW cu 2 trepte de transmisie
Turații până la 3.200 rpm
Diametru alezaj ax principală: 110 mm
Echipare:
Turela BARUFFALDI tip TBMR250-12 cu 12 posturi, recondiționată complet în 2024
Scule motorizate până la 4.000 rpm
Portscule VDI 50
Lunetă hidraulică marca SMW
Mandrină hidraulică cu trei bacuri, marca SMW, diametru 315 mm