Spandau Pumpen PSL0303GBS460N05BA
Stare
Utilizat
Locație
Pfaffenhofen Germania
Pompa lichidului de răcire, pompă centrifugă submersibilă Spandau Pumpen PSL0303GBS460N05BA
more Images
Date despre utilaj
Preț și locație
Locație:
Rodbachstr. 41, 74397 Pfaffenhofen, Deutschland Germania
Sunați
Detalii tehnice
Tensiune de intrare:
400 V
Frecvență de intrare:
50 Hz
Capacitate de răcire:
5,5 kW (7,48 CP)
Adâncime de imersie:
460 mm
Descriere
Spandau Pumpe SKF Lubrication Systems Germany GmbH
TIP PSL0303GBS460N05BA
Adâncime de imersiune: 460 mm, 400 V, 50Hz
Triunghi
5,5 kW IE2