DFR-ABS-210
Mandrine hidraulice
SMW Autoblok
DFR-ABS-210
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede
Date despre utilaj
- Denumirea mașinii:
- Mandrine hidraulice
- Producător:
- SMW Autoblok
- Model:
- DFR-ABS-210
- Stare:
- foarte bun (second hand)
Preț și locație
preț fix plus TVA
- Locație:
- 26215 Wiefelstede, Deutschland
- A4594845
- Număr de referință:
- Actualizare:
- ultima dată la 19.06.2025
Descriere
- Stare: mandrin de strângere cu forță, hidraulic, nefolosit
- Forță de strângere: max. 20 kN
- Dotare: cu bacuri interschimbabile moi
- Dimensiunea mandrinului: Ø 210 mm
Gjdpfofpif Sjx Ad Iobl
- Greutate: 30,9 kg
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Gjdpfofpif Sjx Ad Iobl
- Greutate: 30,9 kg
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+49 4402 ... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Regatul Unit
2.355 km
Strung CNC
MORI SEIKISL-600B/2000
MORI SEIKISL-600B/2000
Anunț mic
Germania
1.362 km
Mașină de rectificat copii
PeTeWe GmbHPFS 30-CNC
PeTeWe GmbHPFS 30-CNC
Denkendorf
Mașină de măsurat în coordonate
ZeissAccura
ZeissAccura
Babberich
Strung CNC HEYLIGENSTAEDT - NDC 71
HEYLIGENSTAEDTNDC 710 / 1800
HEYLIGENSTAEDTNDC 710 / 1800
Hövelhof
Presă hidraulică
HYDRAPHKPS8000
HYDRAPHKPS8000
Tata
757 km
Pompă de căldură pe gaz Aer condiționat VRF
Panasonic ECO G VRF"Sanyo" Kühll: 56 kW Heizl:67 kW