SIEGMUND 16, PROF 750 2000x1000 - SET 3
Stare
Nou
Locație
Niederlangen Germania
Masă de prindere SIEGMUND 16, PROF 750 2000x1000 - SET 3
more Images
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Masă de prindere
Producător:
SIEGMUND
Model:
16, PROF 750 2000x1000 - SET 3
Stare:
nou
Preț și locație
Locația vânzătorului:
Fresenburger Weg 4, 49779 Niederlangen, Germania Germania
A19924390
Număr de referință:
Actualizare:
ultima dată la 05.09.2025
Descriere
Lungime masă: 2000 mm
Lățime masă: 1000 mm
Înălțime masă (față laterală): 100 mm
Greutate: 354 kg
Distribuitor autorizat SIEGMUND – toate articolele disponibile!
Descriere produs
- Oțel de înaltă calitate S355J2+N + nitrurare prin plasmă
- Grosime material aprox. 11,5 – 13 mm
- Găuri Ø 16 mm
- Găuri pe suprafață, cu pas 50x50 mm
- Colțuri, muchii și găuri rotunjite
- Înălțime traversă laterală: 100 mm
- Distanța dintre găurile traversei laterale: 25 mm
- Inclusiv scală pe suprafața mesei
- Construcție ranforsată cu nervuri
- Liniile de grilă permit montajele precise
Tăblierele de sudură sunt echipate standard cu scală.
Set special – inclus set scule Ø16, tip 3
Execuție nitrurată prin plasmă:
- Protecție împotriva coroziunii / zgârieturilor / aderării stropilor de sudură
- Rezistență sporită la coroziune / capacitate portantă ridicată
Dotări:
- Model de gauri Ø16 / dimensiuni 2000 x 1000 x 100 mm