Diferite modele „Schaublin 102” disponibile din stoc!
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
2 trepte Vario
Cap de arbore cu reductor
Carucior transversal cu cursă de 90 mm
Suport de scule Tripan
1 set de bucșe elastice W20
2 sertare
Lampă
380 VAC
Distanța între centre: 350 mm
Înălțime centre: 102 mm
Diametru de strunjire peste pat: 200 mm
Diametru de strunjire peste cărucior: 120 mm
Diametru alezaj ax: 20 mm
Turație ax: 55 - 3000 rpm / continuu variabilă
Godpfsd Htvdjx Ad Ijbl
Pinolă contrapunct: MK 2
Greutate: aprox. 500 kg
Dimensiuni utilaj (L x l x h): aprox. 1300 x 600 x 1300 mm
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+41 32 58... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Deitingen
1.561 km
Strung de precizie
Schaublin102-N80 Vario
Schaublin102-N80 Vario
Anunț mic
Rödermark
1.460 km
Viteză mare Cutie de viteze Mașină de găurit coloană
IBARMIAAX 32
IBARMIAAX 32
Goldenstedt
Strung de precizie
SCHAUBLIN102 N80
SCHAUBLIN102 N80
Deitingen
Strung CNC de precizie
Schaublin102-N80 Combitec
Schaublin102-N80 Combitec
Wiefelstede
Strung 420 x 1340 mm
WeisserPF200
WeisserPF200
Bühl
Mașină de frezat - Universal
Deckel MahoDMU 60 E
Deckel MahoDMU 60 E
Trittau
Mașină de rectificat cilindrice - Exterior
STUDERRHU 500
STUDERRHU 500
Velen
Strungul central și strungul axului
MEUSERM 3 A
MEUSERM 3 A