Rogi WFM1500A
Stare
Nou
Locație
Mierlo Olanda
Mașină de îndoire pivotantă Rogi WFM1500A
more Images
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Mașină de îndoire pivotantă
Producător:
Rogi
Model:
WFM1500A
Stare:
nou
Preț și locație
Locație:
Mierlo Olanda
A5274333
Număr de referință:
Actualizare:
ultima dată la 04.12.2024
Descriere
Cuţit superior şi inferior segmentat, detaşabil
CILINDRU PNEUMATIC!!!
Capacitate maximă de îndoire pe toată lungimea de lucru ----- 1,5 mm
Godsga T A Sjpfx Akmeit
Lungime maximă de lucru ----- 1500 mm
Deschidere maximă ----- 43 mm
Lăţime segmente de îndoire ----- 25 | 30 | 35 | 40 | 45 | 50 | 75 | 100 | 150 | 200 | 2x 250 | 275 mm
Unghi maxim de îndoire ----- 0 - 135°
Greutate ----- 450 kg
Lăţime ----- 1820 mm
Adâncime ----- 850 mm
Înălţime ----- 1175 mm