LWH-3000-N RayTools
Aparat de sudura laser portabil 3000W
Otinus
LWH-3000-N RayTools
An de fabricație
2024
Stare
Nou
Locație
Bydgoszcz
Date despre utilaj
- Denumirea mașinii:
- Producător:
- Otinus
- Model:
- LWH-3000-N RayTools
- An de fabricație:
- 2024
- Stare:
- nou
Preț și locație
- Locație:
- Karola Szajnochy 14b, 85-738 Bydgoszcz, Polska
Descriere
Aparat de sudură cu laser portabil LWH-3000-N RayTools
Conținutul livrării:
- Dispozitiv de sudură laser cu sistem de răcire
- Pistol de sudură cu distanță focală reglabilă și set de accesorii
- Sursă laser cu fibră de la MAX Photonics sau Raycus
- Alimentare automată cu sârmă
- Set de furtunuri și cabluri
- Pachet de pornire cu duze și geamuri de protecție
Parametri tehnici
- Putere laser: 3000 W
- Lungime de undă laser: 1064 nm
- Viteză de sudare: până la 120 mm/s
- Alimentare: 3x400 Hz
- Dimensiuni (inclusiv suport cap sudură): 630x1300x1500 mm
Inclus în preț:
- Instruire de o zi pentru operator și punerea în funcțiune a utilajului
- Ziua 1 (până la 8 ore): punere în funcțiune și instruire
Operare:
Utilizare:
Gbsdpjrumymjfx Ad Iel
Specificații sursă laser:
1000 W
- Oțel carbon: până la 3 mm
- Oțel inoxidabil: până la 3 mm
- Aluminiu: 2 mm
- Alamă: 0,8 – 1 mm
1500 W
- Oțel carbon: până la 4 mm
- Oțel inoxidabil: până la 4 mm
- Aluminiu: 3 mm
- Alamă: 1 mm
2000 W
- Oțel carbon: până la 5 mm
- Oțel inoxidabil: până la 5 mm
- Aluminiu: 4 mm
- Alamă: 2 mm
3000 W
- Oțel carbon: până la 8 mm
- Oțel inoxidabil: până la 8 mm
- Aluminiu: 7 mm
Construcție:
Principiu de funcționare:
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Conținutul livrării:
- Alimentare automată cu sârmă
- Set de furtunuri și cabluri
Parametri tehnici
- Putere laser: 3000 W
- Alimentare: 3x400 Hz
Inclus în preț:
Operare:
Utilizare:
Gbsdpjrumymjfx Ad Iel
Specificații sursă laser:
1000 W
- Oțel carbon: până la 3 mm
- Aluminiu: 2 mm
- Alamă: 0,8 – 1 mm
1500 W
- Oțel carbon: până la 4 mm
- Aluminiu: 3 mm
- Alamă: 1 mm
2000 W
- Oțel carbon: până la 5 mm
- Aluminiu: 4 mm
- Alamă: 2 mm
3000 W
- Oțel carbon: până la 8 mm
- Aluminiu: 7 mm
Construcție:
Principiu de funcționare:
Furnizor
Notă: Înregistrați-vă gratuit sau conectați-vă, pentru a accesa toate informațiile.
Înregistrat din: 2021
87 Anunțuri online
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+48 52 30... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Işıktepe OSB
801 km
Frână de presă
BaykalBAYKAL CNC APHS HYBRID PRESS BRAKE
Anunț mic
Germania
1.559 km
Mașină de șlefuit cu perii Fladder Gyro 300 VAC M
FladderFladder Gyro 300 VAC Ex.
Cisnădie
373 km
Salvagnini L3-30 | ~550 ore | 6000w
SalvagniniL3-30
SalvagniniL3-30
Großrudestedt
1.317 km
APASA FRANA
YAWEIPBH220/4100-7C
YAWEIPBH220/4100-7C
Rödermark
Mașină de tăiat cu bandă verticală
MÖSSNER-REKORDSSF 520
MÖSSNER-REKORDSSF 520
Wiefelstede
Cursa cilindrului hidraulic 495 mm
Lingk & SturzebecherLS-DZ-DD-220/125-496-250-1"-GAB/GAS
Ringaudai
891 km
Sistem robotizat de sudură cu laser
YASKAWA/ MOTOMAN HP20D/ LASERLINE LDM 12LASER WELDING
Germania
Mașină de tăiere cu laser complet protejată
BodorP Series 22KW
BodorP Series 22KW
Cerna
783 km
Mașină de tăiat cu jet de apă
INTERMACPrimus 322
INTERMACPrimus 322
Coevorden
Mașină de tăiere cu laser
AorePG6020 12 Kw ( one the way 40 mm )