Mașină bilaterală de aplicat adeziv OSAMA S2R-1000
Giedpfxeyvpkws Akmjt
Lățime de lucru: 1000 mm
Înălțime minimă/maximă de trecere: 0-90 mm
Diametrul rolelor aplicatoare: 185 mm
Viteză de avans: 18 m/min
Motor: 0,37 kW
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Giedpfxeyvpkws Akmjt
Lățime de lucru: 1000 mm
Viteză de avans: 18 m/min
Motor: 0,37 kW