Okuma VTM-2000YB
An de fabricație
2024
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
Sankt Egidien Germania
Centru de strunjire și frezare CNC Okuma VTM-2000YB
more Images
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Centru de strunjire și frezare CNC
Producător:
Okuma
Model:
VTM-2000YB
An de fabricație:
2024
Stare:
aproape ca nou (folosit)
Funcționalitate:
complet funcțional
Preț și locație
Locație:
Lobsdorfer Straße 8, 09356 Kuhschnappel, Deutschland Germania
Descriere
diametrul maxim de strunjire: 2000 mm
lungimea maximă de strunjire: 1400 mm
Control: Okuma OSP - P300 SA
greutate maximă a piesei: 10000 kg
dimensiunile maxime ale piesei: 2000 mm x 1400 mm
placă de strunjire: 2000 mm
axa C poziționabilă la 0,001°
axul port-sculă deplasabil pe X/Y/Z și indexabil pe B
Gjdpfx Aeywg Aajkmeit
axa B pivotantă la 150°
cursă axă Y: 1600 mm (+/- 800 mm)