AB6-C1400
Robot de sudură
OKIO
AB6-C1400
An de fabricație
2023
Stare
Nou
Locație
Częstochowa
Date despre utilaj
Preț și locație
- Locație:
- gen. Józefa Hallera 8B, 42-202 Czestochowa, Polska
Sunați
Detalii tehnice
- Raza brațului:
- 1.400 mm
- Capacitate de încărcare:
- 6 kg
Descriere
Robot de sudură nou TIG OKIO AB6-C1400
- Țara de origine: China
- Tip: AB6-C1400
- Număr de axe: 6
- Rază de acțiune: 1400 mm
- Capacitate maximă de încărcare: 6 kg
- Dulap de comandă
- Telecomandă
- Dispozitiv de avans sârmă
Gisdpfx Adjqnt N De Ijt
- Sursă de sudură: TIG WSM400R
- Răcitor
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
- Țara de origine: China
- Tip: AB6-C1400
- Număr de axe: 6
- Rază de acțiune: 1400 mm
- Dulap de comandă
- Telecomandă
- Dispozitiv de avans sârmă
Gisdpfx Adjqnt N De Ijt
- Sursă de sudură: TIG WSM400R
- Răcitor
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Ponitz
1.219 km
Robot de sudură
OH-au2mateLorch Cobot welding Schweißroboter
Anunț mic
Novazzano
1.488 km
Mașină de frezat
TIGERFO 135
TIGERFO 135
Mudersbach
Orizontal trupa văzut
BernardoHBS 275 - 400 V
BernardoHBS 275 - 400 V