Mikron UME 600
Godpfxeyvh U Ue Akmsit
An fabricație: 1995
Comandă: TNC 407
Cursă pe axa X: 600 mm
Cursă pe axa Y: 500 mm
Cursă pe axa Z: 450 mm
Viteze de rotație: 5 - 5000 rpm
Cursă pinolă: 90 mm
Necesar total de putere: 9 kW
Interval avans: 0-10.000 mm/min
Greutate mașină aprox.: 3260 kg
Dimensiuni mașină aprox.: 2200x2800x2000 mm
Arbore principal: 6 kW
Cap frezare vertical: SK 40
fără răcire prin arbore (WW)
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Mikron UME 600
Godpfxeyvh U Ue Akmsit
An fabricație: 1995
Comandă: TNC 407
Cursă pe axa X: 600 mm
Cursă pe axa Y: 500 mm
Cursă pe axa Z: 450 mm
Cursă pinolă: 90 mm
Necesar total de putere: 9 kW
Arbore principal: 6 kW
Cap frezare vertical: SK 40
fără răcire prin arbore (WW)
Documente
Furnizor
Notă: Înregistrați-vă gratuit sau conectați-vă, pentru a accesa toate informațiile.
Înregistrat din: 2004
18 Anunțuri online
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+49 2754 ... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Kirchheim bei München
1.242 km
Centru de prelucrare vertical
MikronUME 600
MikronUME 600
Anunț mic
Bad Feilnbach
1.228 km
Raft cu consolă în consolă
3 St. Ständer für Spanplatten / 5 EbenenHöhe 3,2m / Nutztiefe 1,8m / Länge 2,1m
Germania
Mașină de frezat - Universal
MIKRONUME 600
MIKRONUME 600
Austria
MIKRON UME600
MIKRONUME600
MIKRONUME600
Root
Centru de prelucrare verticală
MIKRON HAASVCE 750
MIKRON HAASVCE 750
Wiefelstede
Placă de circuite imprimate Modul electronic
Mikron958 78 11 200 UME 600
Mikron958 78 11 200 UME 600
Wiefelstede
Unitate de control
MikronTCD 22 UME 600
MikronTCD 22 UME 600
Kraichtal
Mașină de frezat CNC
MAHOMH 500 W
MAHOMH 500 W