Matec 30 HV
Matec 30 HV
An de fabricație
2006
Stare
Utilizat
Locație
Italia Italia
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
more Images
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Matec 30 HV
Producător:
Matec
Model:
30 HV
An de fabricație:
2006
Stare:
gata de utilizare (folosit)
Preț și locație
Locație:
, Italia Italia
Sunați
Detalii tehnice
Distanța de deplasare pe axa X:
2.000 mm
Deplasarea axei Y:
600 mm
Cursa axei Z:
800 mm
Producător de controlere:
SIEMENS
Model de controler:
Sinumerik 840D
Turația arborelui principal (max.):
12.000 rot/min
Puterea motorului arborelui principal:
30.000 W
Numărul de locașuri din magazia de scule:
Numărul de axe:
5
Detalii despre ofertă
ID anunț:
A21903658
Număr de referință:
IT-MIL-MAT-2006-00001
Actualizare:
ultima dată la 11.05.2026
Descriere
Această mașină cu 5 axe Matec 30 HV a fost fabricată în 2006. Dispune de curse de 2000 mm pe axa X, 600 mm pe axa Y și 800 mm pe axa Z. Mașina este echipată cu comandă CNC Sinumerik 840D, un magazin de scule cu 36 de poziții și o turație a axului principal de 12.000 rpm. Dacă sunteți în căutarea unor soluții de prelucrare de înaltă calitate, vă recomandăm centrul vertical de prelucrare Matec 30 HV pe care îl avem disponibil spre vânzare. Contactați-ne pentru detalii suplimentare.
Gjdpoy Rrlmjfx Akmoit
• Manivelă electronică
• Capacitate magazie scule: 36 poziții
• Răcire prin ax (IKZ): 20 bar