MAN 26.360 TGS
preț fix plus TVA
An de fabricație
2018
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
Lérida Spania
șasiu de camion MAN 26.360 TGS
șasiu de camion MAN 26.360 TGS
șasiu de camion MAN 26.360 TGS
șasiu de camion MAN 26.360 TGS
șasiu de camion MAN 26.360 TGS
șasiu de camion MAN 26.360 TGS
more Images
MAN 26.360 TGS
MAN 26.360 TGS
MAN 26.360 TGS
MAN 26.360 TGS
MAN 26.360 TGS
MAN 26.360 TGS
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
șasiu de camion
Producător:
MAN
Model:
26.360 TGS
An de fabricație:
2018
Stare:
aproape ca nou (folosit)
Funcționalitate:
complet funcțional
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
Ctra. N-II, km. 453, 25180 Alcarràs (Lleida), España Spania
Sunați
Detalii tehnice
Kilometraj:
315.000 km
Prima înmatriculare:
Tip combustibil:
motorină
Greutatea goală:
10 kg
Greutatea maximă de încărcare:
16 kg
Greutate totală:
26 kg
Configurație ax:
6x2
Ampatament:
4.800 mm
Distanța dintre axe:
1.350 mm
Combustibil:
motorină
Eficiență energetică:
C
Frâne:
frânare de motor
Culoare:
alb
Cabină șofer:
cabina de zi
Tip de angrenaj:
automat
Clasă de emisii:
Euro 6
Suspensie:
aer
Număr de locuri:
2
Lungime totală:
10.000 mm
Lățime totală:
2.550 mm
Dotări:
Descriere
Dimensiuni Caroserie
Giodjyrqznjpfx Akmst
ȘASIU DE LA 1 LA 2 AXĂ 4.800 MM + 1 AXĂ DE 8.500 KG + CUTIE IZOTERMĂ DE 7.500 MM * 2.600 MM * 2.000 MM + UȘĂ ELEVATOARE ZEPRO DE 2.500 KG