Mafell ZAF 250 Mașină de demonstrație (utilizată maxim de 2-3 ori în scop demonstrativ)
Nr. articol: 991201
Conținut livrare:
- 1 cap freză, complet cu cuțite reversibile; nr. comandă 202105
- 1 masă de sprijin, nr. comandă 205025
Dimensiunea maximă a lemnului (L x Î) la unghi drept: 500 x 250 mm
Dimensiunea maximă a lemnului (L x Î) la 60°: 220 x 250 mm
Lungime masă cu scală: 3000 mm
Viteză de avans: 0,9 - 2,2 m/s
Suprafață de așezare: 1,5 x 4 m
Turație nominală în gol: 6670 rpm
Putere nominală: 6000 W
Greutate: 392,1 kg
Motor trifazic: 400 V / 50 Hz
Detalii produs:
- Scala de lungime exactă poate fi ajustată cu opritor.
- ZAF 250 Vario dispune de viteză de avans reglabilă pentru prelucrarea lemnului tare.
Domenii de aplicare:
Gedpfewazn Aex Akmjit
- Frezări de cep și îmbinări la capăt până la 60°
- Materiale utilizate, de ex.: lemn masiv și grinzi lamelare
Avantaje:
- Dimensiuni maxime ale lemnului: 500 x 250 mm la 0° și 220 x 250 mm la 60°.
- Fără deșeuri de material – poate fi complet aspirat.
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Nr. articol: 991201
Conținut livrare:
Lungime masă cu scală: 3000 mm
Viteză de avans: 0,9 - 2,2 m/s
Putere nominală: 6000 W
Greutate: 392,1 kg
Motor trifazic: 400 V / 50 Hz
Detalii produs:
Domenii de aplicare:
Gedpfewazn Aex Akmjit
Avantaje: