LANUSS LSP-C1350
An de fabricație
2026
Stare
Nou
Locație
Strassberg Germania
Mașină de rotunjire și debavurare a marginilor LANUSS LSP-C1350
more Images
YouTube video
LANUSS LSP-C1350
LANUSS LSP-C1350
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Mașină de rotunjire și debavurare a marginilor
Producător:
LANUSS
Model:
LSP-C1350
An de fabricație:
2026
Stare:
nou
Preț și locație
Locația vânzătorului:
Kreuzsteig 6, 72479 Strassberg, Germania Germania
Descriere
Lățime maximă de trecere: 1330 mm
Grosime tablă prelucrabilă: 0,5 – 80 mm
Avans reglabil continuu: 0,5 – 6 m / min
Dimensiuni bandă de șlefuit: 1910 x 1350 mm
Dimensiuni elemente perie: 300 x 400 mm
Viteză bandă de șlefuit: 18 m / s
Număr capete orbitale cu perii: 8 buc.
Precizia de reglare a grosimii materialului: 0,01 mm
Lungime: 4200 mm
Lățime: 2300 mm
Înălțime: 2400 mm
Greutate mașină: 6500 kg
Putere totală instalată: 89 kW
Echipare standard
Configurație mașină:
1. Stație: bandă de șlefuit
2. Stație: elemente cu perii
3. Stație: rolă oscilantă pentru finisare suprafață
Componente principale:
PLC: Siemens
Touchscreen: Siemens
Aparate de joasă tensiune: Schneider
Convertizor de frecvență: Schneider
Gedpfx Adoygx A Ae Ijbl
Ventilator de aspirare: Elektror, Germania
Putere totală conectată: 89 kW
Mașină dotată cu aspirator umed pentru praf
Echipare opțională
Moduri opționale de alimentare:
1. Alimentare cu transport prin adsorbție cu magnet permanent de putere mare (potrivită pentru piese din carton. Dimensiune minimă piesă ≥ 30 mm × 30 mm)
2. Alimentare cu transport cu adsorbție sub vid cu presiune redusă (potrivită pentru table de inox, cupru, aluminiu etc. care nu pot fi preluate magnetic. Dimensiune minimă piesă ≥ 50 mm × 50 mm)
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Furnizor
Înregistrat din: 2012
31 Anunțuri online
Trustseal icon
Sunați
Trimite solicitare
Terenus
Germania
Austria
Elveția
Statele Unite ale Americii
Regatul Unit
Franța
Belgia
Spania
Mexic
Italia
Olanda
Polonia
Federația Rusă
Belarus (Republica Belarus)
Ucraina
Estonia
Turcia
Noua Zeelandă
Irlanda
Republica Cehă
Danemarca
Finlanda
Suedia
Norvegia
Luxemburg
Grecia
Lituania
Letonia
Islanda
Portugalia
Brazilia
Venezuela
Argentina
Ungaria
Slovacia
România
Moldova
Slovenia
Serbia
Muntenegru
Albania
Croația
Bulgaria
Macedonia de Nord
Bosnia şi Herţegovina
Israel
Egipt
Maroc
India
Indonezia
Coreea de Sud
Japonia
Thailanda
Malaezia
Vietnam
China, Republica Populară
Taiwan
Iran
Bangladeș
Solicitarea nu a putut fi trimisă. Vă rugăm să încercați din nou mai târziu.
Telefon & Fax
+49 7434 ... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Mașină de îndoit cu 3 role Ostas SBM 1270 x 95
more images
Germania Mudersbach
1.529 km
Mașină de îndoit cu 3 role
OstasSBM 1270 x 95
Anunț mic
Presă hidraulică MECAMAQ POV 350
Grecia Agios Athanasios
778 km
Presă hidraulică
MECAMAQPOV 350
Mașină de debavurare a foilor de metal TFON Surfacer® RRBC (Tailored Machines)
Turcia Fevziçakmak
1.108 km
Mașină de debavurare a foilor de metal
TFONSurfacer® RRBC (Tailored Machines)
Vânzător verificat
Polizor cu perie Fladder Gyro 300 VAC Ex, P Fladder Fladder Gyro 300 VAC Ex.
Germania Germania
Polizor cu perie Fladder Gyro 300 VAC Ex, P
FladderFladder Gyro 300 VAC Ex.