Kel-Varia R175-1500
Mașină de rectificat cilindrice - Exterior
KELLENBERGER
Kel-Varia R175-1500
Stare
Utilizat
Locație
Kirchheim unter Teck
Date despre utilaj
- Denumirea mașinii:
- Producător:
- KELLENBERGER
- Model:
- Kel-Varia R175-1500
- Stare:
- folosit
Preț și locație
- Locație:
- 73230 Kirchheim
- A16588676
- Număr de referință:
- Actualizare:
- ultima dată la 27.03.2025
Descriere
Diametru de rectificare 350 mm
Lungime de rectificare 1500 mm
Gjdpfxjt Ii Rfs Ad Iebl
Înălțime între centre 175 mm
Disc pe stânga 600 mm
Cap de arbore de rectificare fix, nedreptabil.
Dotată cu nouă comandă FAGOR cu suprafață de rectificare cilindrică BEMA.
Cu cabină nouă, prietenoasă pentru service.
Complet recondiționată conform protocolului de măsurare Kellenberger.
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Lungime de rectificare 1500 mm
Gjdpfxjt Ii Rfs Ad Iebl
Înălțime între centre 175 mm
Disc pe stânga 600 mm
Furnizor
Notă: Înregistrați-vă gratuit sau conectați-vă, pentru a accesa toate informațiile.
Înregistrat din: 2002
51 Anunțuri online
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+49 7021 ... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Brügg
1.589 km
MAȘINĂ DE RECTIFICAT CILINDRICĂ CNC
KELLENBERGERKEL-VARIA R175 x 1500
Anunț mic
Jakling
1.027 km
Centru de strunjire si frezare CNC
EMCOHyperturn 665 MC Plus
EMCOHyperturn 665 MC Plus
Brügg
Root
Strung CNC
HYUNDAIHIT 250 M
HYUNDAIHIT 250 M
Root
Strung CNC
DAEWOOPUMA 250 MSB
DAEWOOPUMA 250 MSB
Metzingen
Mașină de honuit - Interior - Vertical
KADIAVZH 90/450 F
KADIAVZH 90/450 F
Centru de prelucrare universal CNC cu 5 axe
DECKEL MAHODMU 60 evo
DECKEL MAHODMU 60 evo
Contamine-sur-Arve
Strung automat CNC
NAKAMURASC-100X2
NAKAMURASC-100X2
Ingolstadt
Mașină de măsurat în coordonate
HEXAGON LEITZReference 700
HEXAGON LEITZReference 700
Centrul de prelucrare verticală CNC
KAFOCV 6A
KAFOCV 6A