Jungheinrich EFG 220 GE120-480DZ
VB plus TVA
An de fabricație
2018
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
D- Eckental Germania
Stivuitor electric cu 3 roți Jungheinrich EFG 220 GE120-480DZ
more Images
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Stivuitor electric cu 3 roți
Producător:
Jungheinrich
Model:
EFG 220 GE120-480DZ
Număr de mașină:
FN568605
An de fabricație:
2018
Stare:
folosit
Funcționalitate:
complet funcțional
Ore de funcționare:
2.737 h
Preț și locație
VB plus TVA
închiriere:
este posibil
Locația vânzătorului:
Schlehenstrasse 13, 90542 D- Eckental, Germania Germania
Sunați
Detalii tehnice
Capacitate de încărcare:
2.000 kg
Înălțime de ridicare:
4.800 mm
Ridicare liberă:
1.490 mm
Tip combustibil:
electric
Tip catarg:
triplex
Înălțime de construcție:
2.105 mm
Lățimea şasiului furcii:
980 mm
Lungimea furcii:
1.050 mm
Greutatea goală:
3.698 kg
Lungime totală:
1.995 mm
Tip de transmisie:
Elektro
Lățime de construcție:
1.120 mm
Detalii despre ofertă
ID anunț:
A21914528
Număr de referință:
345
Actualizare:
ultima dată la 13.05.2026
Descriere
Electrostivuitor cu 3 roți
Număr de șasiu: FN568605
Punct de greutate al încărcăturii: 500 mm
Lățime furci: 100 mm
Grosime furci: 40 mm
Clasa ISO: Clasa ISO 2 = 1.000 - 2.500 kg
Tip catarg: Triplex
Gedpfx Adey R E Saj Iobl
Stare tehnică: foarte bună
Anvelope față tip: superelastice
Dimensiune anvelope față: 200-50/10
Stare anvelope față: 40 - 60%
Anvelope spate tip: superelastice
Dimensiune anvelope spate: 140-55/9
Stare anvelope spate: 20 - 40%
Baterie tensiune: 48V
Baterie capacitate: 750Ah
Producător baterie: Jungheinrich
Tip baterie: PzS
An fabricație baterie: 2018
Stare baterie: 60 - 80%