Cuptor de încălzire Dulap de preîncălzire Dulap de uscare
Heraeus UT 6060

Preț fix plus TVA
1.900 EUR
Stare
Utilizat
Locație
Wald Germania
Cuptor de încălzire Dulap de preîncălzire Dulap de uscare Heraeus UT 6060
Cuptor de încălzire Dulap de preîncălzire Dulap de uscare Heraeus UT 6060
Cuptor de încălzire Dulap de preîncălzire Dulap de uscare Heraeus UT 6060
Cuptor de încălzire Dulap de preîncălzire Dulap de uscare Heraeus UT 6060
Cuptor de încălzire Dulap de preîncălzire Dulap de uscare Heraeus UT 6060
Cuptor de încălzire Dulap de preîncălzire Dulap de uscare Heraeus UT 6060
Cuptor de încălzire Dulap de preîncălzire Dulap de uscare Heraeus UT 6060
Cuptor de încălzire Dulap de preîncălzire Dulap de uscare Heraeus UT 6060
Cuptor de încălzire Dulap de preîncălzire Dulap de uscare Heraeus UT 6060
more Images
Heraeus UT 6060
Heraeus UT 6060
Heraeus UT 6060
Heraeus UT 6060
Heraeus UT 6060
Heraeus UT 6060
Heraeus UT 6060
Heraeus UT 6060
Heraeus UT 6060

Date despre utilaj

Denumirea mașinii:
Cuptor de încălzire Dulap de preîncălzire Dulap de uscare
Producător:
Heraeus
Model:
UT 6060
Stare:
gata de utilizare (folosit)

Preț și locație

Preț fix plus TVA
1.900 EUR
Locație:
Hohenzollernstrasse 9, 88639 Wald, Deutschland Germania
Sunați

Detalii despre ofertă

ID anunț:
A9960956
Actualizare:
ultima dată la 13.07.2026

Descriere

Heraeus UT 6060 Cuptor de încălzire Nr. 415

Temperatură maximă: 300°C

Dimensiuni: Exterioare: 750 mm x 730 mm x 580 mm (L x l x Î)
Interioare: 400 mm x 350 mm x 380 mm (L x l x Î)

Pentru alte date tehnice, vă rugăm să consultați imaginile.

Puteți veni oricând la o vizionare.

Veți primi o factură corectă.

Pentru clienți din străinătate se poate emite și o factură netă. Condiția este să aveți un cod TVA valabil.

Ne rezervăm dreptul de vânzare intermediară.

Vizitați magazinul nostru și consultați și celelalte oferte disponibile.

Denumirile comerciale și mărcile menționate aparțin proprietarilor respectivi și sunt utilizate doar pentru identificarea și descrierea produselor.

Pot apărea abateri de la datele tehnice sau erori în descrierea articolului; ne rezervăm acest drept.
Lodslt Ut Rjpfx Af Hoag

Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.

Furnizor

Înregistrat din: 2013

139 Anunțuri online

Sunați

Trimite solicitare

Terenus 
Germania
Austria
Elveția
Statele Unite ale Americii
Regatul Unit
Franța
Belgia
Spania
Mexic
Italia
Olanda
Polonia
Federația Rusă
Belarus (Republica Belarus)
Ucraina
Estonia
Turcia
Noua Zeelandă
Irlanda
Republica Cehă
Danemarca
Finlanda
Suedia
Norvegia
Luxemburg
Grecia
Lituania
Letonia
Islanda
Portugalia
Brazilia
Venezuela
Argentina
Ungaria
Slovacia
România
Moldova
Slovenia
Serbia
Muntenegru
Albania
Croația
Bulgaria
Macedonia de Nord
Bosnia şi Herţegovina
Israel
Egipt
Maroc
India
Indonezia
Coreea de Sud
Japonia
Thailanda
Malaezia
Vietnam
China, Republica Populară
Taiwan
Iran
Bangladeș
Notă: Cererea dvs. va fi transmisă tuturor vânzătorilor din categoria de utilaje. Prin aceasta puteți primi foarte multe oferte.
Solicitarea nu a putut fi trimisă. Vă rugăm să încercați din nou mai târziu.

Telefon & Fax

+49 7578 ... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Dulap de uscare Heraeus UT 6060
Dulap de uscare Heraeus UT 6060
Dulap de uscare Heraeus UT 6060
Dulap de uscare Heraeus UT 6060
more images
Germania Borken
1.620 km
Dulap de uscare
HeraeusUT 6060
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Centru de strunjire și frezare CNC DOOSAN PUMA GT 3100 M
Centru de strunjire și frezare CNC DOOSAN PUMA GT 3100 M
Centru de strunjire și frezare CNC DOOSAN PUMA GT 3100 M
Centru de strunjire și frezare CNC DOOSAN PUMA GT 3100 M
Centru de strunjire și frezare CNC DOOSAN PUMA GT 3100 M
Centru de strunjire și frezare CNC DOOSAN PUMA GT 3100 M
Centru de strunjire și frezare CNC DOOSAN PUMA GT 3100 M
Centru de strunjire și frezare CNC DOOSAN PUMA GT 3100 M
Centru de strunjire și frezare CNC DOOSAN PUMA GT 3100 M
Centru de strunjire și frezare CNC DOOSAN PUMA GT 3100 M
Centru de strunjire și frezare CNC DOOSAN PUMA GT 3100 M
Centru de strunjire și frezare CNC DOOSAN PUMA GT 3100 M
Centru de strunjire și frezare CNC DOOSAN PUMA GT 3100 M
Centru de strunjire și frezare CNC DOOSAN PUMA GT 3100 M
Centru de strunjire și frezare CNC DOOSAN PUMA GT 3100 M
Centru de strunjire și frezare CNC DOOSAN PUMA GT 3100 M
Centru de strunjire și frezare CNC DOOSAN PUMA GT 3100 M
more images
Germania Nürnberg
1.294 km
Centru de strunjire și frezare CNC
DOOSANPUMA GT 3100 M
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Dulap de încălzire și uscare Heraeus UT 6060
Dulap de încălzire și uscare Heraeus UT 6060
Dulap de încălzire și uscare Heraeus UT 6060
Dulap de încălzire și uscare Heraeus UT 6060
Dulap de încălzire și uscare Heraeus UT 6060
more images
Germania Borken
1.620 km
Dulap de încălzire și uscare
HeraeusUT 6060
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Dulap de încălzire și uscare Heraeus UT 6060 bis 300 °C
Dulap de încălzire și uscare Heraeus UT 6060 bis 300 °C
Dulap de încălzire și uscare Heraeus UT 6060 bis 300 °C
Dulap de încălzire și uscare Heraeus UT 6060 bis 300 °C
Dulap de încălzire și uscare Heraeus UT 6060 bis 300 °C
Dulap de încălzire și uscare Heraeus UT 6060 bis 300 °C
more images
Germania Borken
1.620 km
Dulap de încălzire și uscare
HeraeusUT 6060 bis 300 °C
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Mașină de sudură prin proiecție Dalex PMS 11-4
Mașină de sudură prin proiecție Dalex PMS 11-4
Mașină de sudură prin proiecție Dalex PMS 11-4
Mașină de sudură prin proiecție Dalex PMS 11-4
Mașină de sudură prin proiecție Dalex PMS 11-4
Mașină de sudură prin proiecție Dalex PMS 11-4
more images
Berlin
1.212 km
Mașină de sudură prin proiecție
DalexPMS 11-4
Sunați
Anunț mic
Pompă de vid cu palete rotative Oerlikon Leybold SV 300
Pompă de vid cu palete rotative Oerlikon Leybold SV 300
Pompă de vid cu palete rotative Oerlikon Leybold SV 300
more images
Spania Terrassa
2.179 km
Pompă de vid cu palete rotative
Oerlikon LeyboldSV 300
Sunați
Anunț mic
Uscător de vopsea electric 150°C 1875 litri Eliog GmbH KUV 150-15-12-10 nach DIN EN1539
Uscător de vopsea electric 150°C 1875 litri Eliog GmbH KUV 150-15-12-10 nach DIN EN1539
Uscător de vopsea electric 150°C 1875 litri Eliog GmbH KUV 150-15-12-10 nach DIN EN1539
Uscător de vopsea electric 150°C 1875 litri Eliog GmbH KUV 150-15-12-10 nach DIN EN1539
Uscător de vopsea electric 150°C 1875 litri Eliog GmbH KUV 150-15-12-10 nach DIN EN1539
Uscător de vopsea electric 150°C 1875 litri Eliog GmbH KUV 150-15-12-10 nach DIN EN1539
Uscător de vopsea electric 150°C 1875 litri Eliog GmbH KUV 150-15-12-10 nach DIN EN1539
Uscător de vopsea electric 150°C 1875 litri Eliog GmbH KUV 150-15-12-10 nach DIN EN1539
Uscător de vopsea electric 150°C 1875 litri Eliog GmbH KUV 150-15-12-10 nach DIN EN1539
more images
Germania Meiningen
1.352 km
Uscător de vopsea electric 150°C 1875 litri
Eliog GmbHKUV 150-15-12-10 nach DIN EN1539
Sunați
Anunț mic
Masina de sudare ARO 2104A DC
Masina de sudare ARO 2104A DC
more images
Wiesbaden
1.505 km
Masina de sudare
ARO2104A DC
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Mașină de rectificat țevi NS Maquinas ML 100
Mașină de rectificat țevi NS Maquinas ML 100
Mașină de rectificat țevi NS Maquinas ML 100
more images
Germania Gemmingen
1.445 km
Mașină de rectificat țevi
NS MaquinasML 100
Sunați
Anunț mic
Roboți - Manipulare ROBOJOB Fanuc M20iA
Roboți - Manipulare ROBOJOB Fanuc M20iA
Roboți - Manipulare ROBOJOB Fanuc M20iA
Roboți - Manipulare ROBOJOB Fanuc M20iA
Roboți - Manipulare ROBOJOB Fanuc M20iA
more images
Trittau
1.443 km
Roboți - Manipulare
ROBOJOBFanuc M20iA
Vânzător verificat
Sunați