DSH1.000-P600
Suport rotativ reglabil pe înălțime
Heinrichsglück - Mechacon
DSH1.000-P600
An de fabricație
2022
Stare
Nou
Locație
Soest
Date despre utilaj
- Denumirea mașinii:
- Producător:
- Heinrichsglück - Mechacon
- Model:
- DSH1.000-P600
- An de fabricație:
- 2022
- Stare:
- nou
Preț și locație
- Locație:
- Coesterweg 45, 59494 Soest, Deutschland
Descriere
• Capacitate portantă a suportului rotativ: 1.000 kg
• Corpul utilajului: construcție din tablă de oțel de calitate
• Lungime/Lățime: 1.000 mm x 1.180 mm
• Înălțime: 2.220 mm
• Cursă verticală a platoului rotativ: 700-1.400 mm
• Diametru platou rotativ: 600 mm
• Mandrină: M-WPS500
• Greutate utilaj (DSH): 1.400 kg
• Turație platou rotativ: 0,1-2 rot./min
Godpfx Aofxw Dcokmjit
Operare:
La panoul de comandă: comutator de selecție (rotire cu pedală sau buton pe panoul de comandă).
Rotire: STÂNGA/DREAPTA
Ridicare: SUS/JOS
Potentiometru pentru reglarea continuă a turației.
Pedala de picior: rotire STÂNGA/DREAPTA
Transfer curent de sudură: 600A
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
• Înălțime: 2.220 mm
• Mandrină: M-WPS500
Godpfx Aofxw Dcokmjit
Operare:
Rotire: STÂNGA/DREAPTA
Ridicare: SUS/JOS
Furnizor
Notă: Înregistrați-vă gratuit sau conectați-vă, pentru a accesa toate informațiile.
Înregistrat din: 2015
19 Anunțuri online
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+49 2921 ... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Hergensweiler
1.395 km
Masă rotativă de sudură, masă de sudură,
ProtecKT 1200
ProtecKT 1200
Anunț mic
Neckarsulm
1.422 km
Mese rotative basculante / poziționatoare PEMA
PEMA
PEMA
Hergensweiler
Platou rotativ de sudură, reglabil pe înălțime pe 3 axe
DumetaD-TLP-HE-05
DumetaD-TLP-HE-05
Ahaus
Masă de prindere
SIEGMUND28, PROFESSIONAL EXTREME 8.7
Masă de sudură
Protec 10 TonRB 10
Protec 10 TonRB 10
Cochem-Brauheck
Lichidare masina, masa rotativa, filmul bobinat
MTIFW
MTIFW
Velen
Masa rotativa de sudare
DUMETAD-HB-10
DUMETAD-HB-10
Soest
Platină rotativă/ masă de sudură/ manipulator
Heinrichsglück - MechaconMH3.000-L2.500-P1.200
Placă turnantă de sudare, placă turnantă, poziționer
Sideros,Pfaff,ProtecSHD 1000 F
Sideros,Pfaff,ProtecSHD 1000 F