E030ZM60279 T18 Hub 280 mm
Cilindru hidraulic
GSL German Standard Lift
E030ZM60279 T18 Hub 280 mm
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede
Date despre utilaj
Preț și locație
preț fix plus TVA
- Locație:
- 26215 Wiefelstede, Deutschland
- A18347741
- Număr de referință:
- Actualizare:
- ultima dată la 24.01.2025
Descriere
- Producător: GSL (German Standard Lift), cilindru hidraulic cu cursă de 280 mm
Gjdpfxevt S A Sj Akmjit
- Tip: E030ZM60279 T18
- Tija pistonului: Ø 30 mm
- Prindere: Ø 19 mm
- Dimensiuni: 395/83/H70 mm
- Greutate: 4,4 kg
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Gjdpfxevt S A Sj Akmjit
- Tip: E030ZM60279 T18
- Tija pistonului: Ø 30 mm
- Prindere: Ø 19 mm
- Dimensiuni: 395/83/H70 mm
- Greutate: 4,4 kg
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+49 4402 ... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Wiefelstede
1.572 km
Îndoit țevi
unbekannt1/2" bis 1 1/2"
unbekannt1/2" bis 1 1/2"
Anunț mic
Tönisvorst
1.638 km
Protecția semiconductorilor 28421
Fabrikat Klöckner MoellerTyp DIL SM 16 V-k
Cilindru de susținere 2 bucăți
unbekanntHub 820 mm
unbekanntHub 820 mm