D040025AAV10140
Cilindru hidraulic
GSL German Standard Lift
D040025AAV10140
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede
Date despre utilaj
- Denumirea mașinii:
- Cilindru hidraulic
- Producător:
- GSL German Standard Lift
- Model:
- D040025AAV10140
- Stare:
- bun (utilizat)
Preț și locație
preț fix plus TVA
- Locație:
- 26215 Wiefelstede, DE
- A1795170
- Număr de referință:
- Actualizare:
- ultima dată la 16.12.2025
Descriere
Cilindru hidraulic, cilindru de sprijin, piston hidraulic, piston de presiune
- Diametru cilindru: Ø 40 mm
- Tijă piston: Ø 25 mm
- Diametru exterior tub: mm
- Cursă: 140 mm
- Lungime totală retras: 360 mm
- Orificiu de prindere: Ø 20 mm
- Ideal pentru construcția unei prese hidraulice
- Cantitate disponibilă: 5 bucăți
Gbsdob A Hdcopfx Ad Iol
- Preț: per bucată
- Greutate: 8 kg/buc
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
- Diametru cilindru: Ø 40 mm
- Tijă piston: Ø 25 mm
- Diametru exterior tub: mm
- Cursă: 140 mm
Gbsdob A Hdcopfx Ad Iol
- Preț: per bucată
- Greutate: 8 kg/buc
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+49 4402 ... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Wiefelstede
1.572 km
GSL German Standard LiftD040025AAV10140 T08 Hub 140 mm
Anunț mic
Bergatreute
1.395 km
Tocator cu viteză mică, cu alimentare orizontală
Hera
Hera
GSL German Standard LiftD040025AAV10140 T08 Hub 290 mm
Neckartailfingen
Magnet Overband Magnet de bloc Magnet de bloc Disc magnetic
mütekHawk-Eye
mütekHawk-Eye
Miechucino
Ferăstrău circular TR 800 LIGNUMA - pentru prisme
LIGNUMATR 800
LIGNUMATR 800
Motor cu angrenaje 7,5 kW 203 rpm