Gillardon GB 30 V
An fabricație 1994
Avans automat 0,1/0,16/0,25
Turație reglabilă continuu între 60-1600 rpm
Tachimetru
Motor cu două trepte
Lumină de lucru
Cursă pinolă 170 mm
Braț de lucru 2900 mm
Dimensiuni masă 480x560 mm -- suprafață de prindere 350x440 mm
Prindere MK 3 -- cu mandrină rapidă Röhm 3-16 mm
Godpfxox I A Iaj Akmsit
Înălțimea utilajului 1980 mm -- greutate aprox. 400 kg
Mașina funcționează foarte silențios și precis
+ menghină
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Gillardon GB 30 V
An fabricație 1994
Avans automat 0,1/0,16/0,25
Tachimetru
Motor cu două trepte
Lumină de lucru
Cursă pinolă 170 mm
Braț de lucru 2900 mm
Godpfxox I A Iaj Akmsit
+ menghină
Furnizor
Notă: Înregistrați-vă gratuit sau conectați-vă, pentru a accesa toate informațiile.
Înregistrat din: 2005
55 Anunțuri online
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+49 4235 ... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Langwedel
1.499 km
Mașină de găurit cu coloană
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Anunț mic
Rödermark
1.460 km
Mașină de găurit-frezat cu cutie de viteze
ARBOGAU 2508
ARBOGAU 2508
Velen
Mașină de găurit cu coloană
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Velen
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Friesenheim
Burghiu de bancă
AlzmetallAlztronic i16 Tischbohrmaschine
Dreieich
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Günzburg
GILLARDONGB30V 60-1600
GILLARDONGB30V 60-1600
Goldenstedt
Strungul central și strungul axului
WEILERMatador VS1
WEILERMatador VS1
Niederlangen
Burghiu cu pilon
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Langwedel
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Niefern-Öschelbronn
Strung paralel
WeipertW500
WeipertW500
Rödermark
Hochl. Mașină de găurit coloane
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Burghiu cu pilon
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V