Festo DNU-80-500-PPV-A
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede Germania
Cilindri pneumatici Festo DNU-80-500-PPV-A
more Images
Festo DNU-80-500-PPV-A
Festo DNU-80-500-PPV-A
Festo DNU-80-500-PPV-A
Festo DNU-80-500-PPV-A
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cilindri pneumatici
Producător:
Festo
Model:
DNU-80-500-PPV-A
Stare:
folosit
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locația vânzătorului:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Germania Germania
A4319749
Număr de referință:
Descriere
Cilindru pneumatic, cilindru cu aer, cilindru standard, cilindru de prindere
- Producător: Festo Tip DNU-80-500-PPV-A
- Diametru piston: 80 mm
Gisdpfxsfd Iugj Akmot
- Cursă: 500 mm
- Presiune maximă: 12 bar