Festo DNC-50-125-PPV-A
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede Germania
Cilindru pneumatic Festo DNC-50-125-PPV-A
more Images
Festo DNC-50-125-PPV-A
Festo DNC-50-125-PPV-A
Festo DNC-50-125-PPV-A
Festo DNC-50-125-PPV-A
Festo DNC-50-125-PPV-A
Festo DNC-50-125-PPV-A
Festo DNC-50-125-PPV-A
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cilindru pneumatic
Producător:
Festo
Model:
DNC-50-125-PPV-A
Stare:
folosit
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
26215 Wiefelstede, Deutschland Germania
A16613996
Număr de referință:
Descriere
- Producător: Festo, cilindru standardizat tip DNC-50-125-PPV-A, nefolosit
- Cursă: 125 mm
- Piston: Ø 50 mm
- Tijă piston: Ø 20 mm /
- Montaj: Ø 16 mm / Distanța dintre găuri la poziție retrasă: 368 mm
- Presiune maximă: 12 bar