Festo DGW-50-500
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede Germania
Cilindru pneumatic Festo DGW-50-500
more Images
Festo DGW-50-500
Festo DGW-50-500
Festo DGW-50-500
Festo DGW-50-500
Festo DGW-50-500
Festo DGW-50-500
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cilindru pneumatic
Producător:
Festo
Model:
DGW-50-500
Stare:
bun (utilizat)
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
26215 Wiefelstede, Deutschland Germania
A18734031
Număr de referință:
Descriere
- Producător: Festo, cilindru standard tip DGW-50-500
- Cursă: 500 mm
- Piston: Ø 63 mm
- Tijă piston: Ø 20 mm / M16
Gisdpfx Asv N A Ttjkmot
- Presiune maximă: 12 bar
- Dimensiuni: Ø 57 x 700 mm