Festo DC-50-500-PPV
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede Germania
Cilindru pneumatic Festo DC-50-500-PPV
more Images
Festo DC-50-500-PPV
Festo DC-50-500-PPV
Festo DC-50-500-PPV
Festo DC-50-500-PPV
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cilindru pneumatic
Producător:
Festo
Model:
DC-50-500-PPV
Stare:
folosit
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locația vânzătorului:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Germania Germania
A3435476
Număr de referință:
Descriere
Cilindru pneumatic, cilindru cu aer, cilindru standard, cilindru de fixare
-Producător: Festo
-Tip: DC-50-500-PPV
-Piston: Ø 50 mm
Gsdpfxsdk I Tys Aglsub
-Cursă: 500 mm
-Presiune: max. 12 bar