Evolutioner CNC slant bed lathe machine TCK50A500
preț fix plus TVA
An de fabricație
2024
Stare
Nou
Locație
Wrocław Polonia
Strung CNC Evolutioner CNC slant bed lathe machine TCK50A500
more Images
YouTube video
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Strung CNC
Producător:
Evolutioner
Model:
CNC slant bed lathe machine TCK50A500
An de fabricație:
2024
Stare:
nou
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
Wrocław, Poland Polonia
Descriere
Disponibil cu sistem CNC GSK, sau opțional Siemens ori Fanuc.
Caracteristici tehnice principale:
- Diametru maxim de prelucrare peste batiu: 560 mm
- Diametru maxim de prelucrare peste cărucior: 260 mm
- Diametru maxim de prelucrare disc: 400 mm
- Lungime maximă de strunjire: 500 mm
- Tip cap de arbore principal: A2-6
Giedpfx Akjt Ef I Ujmet
- Diametru gaură de trecere prin arbore: 66 mm
- Diametru max. bară: 55 mm
- Mandrină hidraulică: 10 inch
- Viteză maximă de rotație a arborelui: 3000 rpm
- Diametru pinolă contrapunct: 70 mm
- Conicitate interioară pinolă: Morse 5
- Cursă pinolă contrapunct: 80 mm
- Secțiune portcuțit: 25 mm
- Putere motor principal: 11 kW
- Greutate netă utilaj: 3000 kg
- Dimensiuni (L×l×h): 2700×2000×2000 mm