EQ Automation BD63CNC4A2SP
EXW VB TVA ne deductibil
An de fabricație
2026
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
Su Zhou Shi China, Republica Populară
Mașină de îndoit țevi, îndoire CNC, Auto EQ Automation BD63CNC4A2SP
more Images
YouTube video
EQ Automation BD63CNC4A2SP
EQ Automation BD63CNC4A2SP
EQ Automation BD63CNC4A2SP
EQ Automation BD63CNC4A2SP
EQ Automation BD63CNC4A2SP
EQ Automation BD63CNC4A2SP
EQ Automation BD63CNC4A2SP
EQ Automation BD63CNC4A2SP
EQ Automation BD63CNC4A2SP
EQ Automation BD63CNC4A2SP
EQ Automation BD63CNC4A2SP
EQ Automation BD63CNC4A2SP
EQ Automation BD63CNC4A2SP
EQ Automation BD63CNC4A2SP
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Mașină de îndoit țevi, îndoire CNC, Auto
Producător:
EQ Automation
Model:
BD63CNC4A2SP
Număr de mașină:
BD63CNC4A2SP
An de fabricație:
2026
Stare:
aproape ca nou (folosit)
Funcționalitate:
complet funcțional
Ore de funcționare:
8 h
Preț și locație
EXW VB TVA ne deductibil
Locație:
Sunați
Detalii tehnice
Tip de comandă:
Comandă CNC
Grad de automatizare:
automat
Tip de acționare:
electric
Diametru țeavă (max.):
63 mm
Unghi de îndoire (max.):
190 °
Greutate totală:
1.800 kg
Lungime totală:
4.000 mm
Lățime totală:
1.000 mm
Înălțime totală:
1.300 mm
Putere:
18 kW (24,47 CP)
Tensiune de intrare:
380 V
Tip de curent de intrare:
Aer condiționat
Număr de afișaje digitale:
1
Durata garanției:
12 luni
Dotări:
comandă de la distanță cu piciorul, oprire de urgență
Detalii despre ofertă
ID anunț:
A20993797
Număr de referință:
BD63CNC
Actualizare:
ultima dată la 20.01.2026
Descriere
Mașină de îndoire CNC cu un singur cap, complet automată, cu funcție auxiliară de împingere
Model utilaj: BD63CNC4A2SP
Aplicații ale utilajului
 Sectorul transporturilor
 Industria mobilierului
 Industria de agrement și recreere
 Industria HVAC (încălzire, ventilație și aer condiționat) și a aparatelor electrocasnice
 Sfera industrială grea
Gedsyaz Egopfx Akmjit
 Diverse alte industrii
Specificații Model: BD63CNC4A2SP
Cea mai mare țeavă sau profil din oțel carbon, cupru, aluminiu
Φ63×2,0MM (grosime max. 2,0)
SAU PROFILE CONFORM DESIGNULUI MATRIȚEI*
Cea mai mare țeavă sau profil din oțel inoxidabil sau aliaj înalt
Φ55×2,0MM (grosime max. 2,0)
Diametru maxim alimentare reciprocantă țeavă Φ63MM
PROFILE CONFORM DESIGNULUI MATRIȚEI*
Cursa maximă de alimentare (*) 3200MM
Raza maximă de îndoire (*) 550MM
Unghi maxim de îndoire 190°
Distanță maximă tragere miez 3500MM
Înălțime operare utilaj 1300MM
Putere servo pentru îndoire 7,0KW
Viteză îndoire MAX. 150°/S REGLABILĂ
Acuratețe îndoire ±0,1°
Putere servo pentru alimentare 2,0KW
Viteză alimentare 200-1000MM/S REGLABILĂ
Acuratețe alimentare ±0,1MM
Putere servo pentru rotire 1,0KW
Viteză de rotire 180°/S REGLABILĂ
Acuratețe rotire ±0,1°
Motor hidraulic 7,5KW
Presiune sistem hidraulic 12 MPA
Putere totală instalată 18 KW
Dimensiuni utilaj: lungime * lățime * înălțime 4000*1000*1300mm