BD25CNC3A1S
Mașină automată de îndoit țevi CNC
EQ Automation
BD25CNC3A1S
EXW VB TVA ne deductibil
An de fabricație
2026
Stare
Utilizat
(complet funcțional)
Locație
Su Zhou Shi
Date despre utilaj
- Denumirea mașinii:
- Producător:
- EQ Automation
- Model:
- BD25CNC3A1S
- Număr de mașină:
- 2026BD25
- An de fabricație:
- 2026
- Stare:
- aproape ca nou (folosit)
- Funcționalitate:
- complet funcțional
- Ore de funcționare:
- 8 h
Preț și locație
EXW VB TVA ne deductibil
- Locație:
Sunați
Detalii tehnice
- Unghi de îndoire (max.):
- 190 °
- Greutate totală:
- 1.000 kg
- Lungime totală:
- 1.800 mm
- Lățime totală:
- 850 mm
- Înălțime totală:
- 1.230 mm
- Putere:
- 8 kW (10,88 CP)
- Tensiune de intrare:
- 380 V
- Tip de curent de intrare:
- Aer condiționat
- Durata garanției:
- 12 luni
- Înălțimea dulapului de comandă:
- 1.200 mm
Detalii despre ofertă
- ID anunț:
- A20980507
- Număr de referință:
- BD25CNC
- Actualizare:
- ultima dată la 20.01.2026
Descriere
Mașină CNC de îndoire țevi cu cap unic, servo, model BD25CNC3A1S
Model Mașină: BD25CNC3A1S
Domenii de Aplicare:
Sectorul Transporturilor
Industria Mobilei
Industria de agrement și recreere
Industria HVAC (Încălzire, Ventilație și Aer Condiționat) și electrocasnice
Industria Grea
Alte Industria Diverse
Diametru maxim de îndoire țeavă × grosime perete (Oțel obișnuit, Aluminiu, Cupru etc.)
Φ25 mm × 1,2 mm
Rază maximă de îndoire R150 mm
Unghi maxim de îndoire 190°
Lungime maximă de alimentare 1200 mm
Viteză de lucru: Viteză maximă de îndoire 150°/s
Viteză de lucru: Viteză maximă de rotire a țevii 200°/s
Viteză de lucru: Viteză maximă de alimentare 1000 mm/s
Precizie de lucru: Precizie îndoire ±0,1°
Precizie de lucru: Precizie rotire țevă ±0,1°
Precizie de lucru: Precizie alimentare ±0,1 mm
Mod de transmitere date:
Gjdpfx Adoyak E Ne Ijbl
1. Coordonate (X.Y.Z)
2. Valori de lucru (Y.B.C)
Mod de îndoire: Îndoire servo
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Model Mașină: BD25CNC3A1S
Domenii de Aplicare:
Sectorul Transporturilor
Industria Mobilei
Industria Grea
Alte Industria Diverse
Φ25 mm × 1,2 mm
Rază maximă de îndoire R150 mm
Unghi maxim de îndoire 190°
Mod de transmitere date:
Gjdpfx Adoyak E Ne Ijbl
1. Coordonate (X.Y.Z)
2. Valori de lucru (Y.B.C)
Mod de îndoire: Îndoire servo
Furnizor
Notă: Înregistrați-vă gratuit sau conectați-vă, pentru a accesa toate informațiile.
Înregistrat din: 2023
9 Anunțuri online
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+86 188 6... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Ponitz
1.219 km
Robot de sudură
OH-au2mateLorch Cobot welding Schweißroboter
Anunț mic
Austria
1.535 km
HAAS UMC 750
HAASUMC 750
Kanal
Ferăstrău cu bandă
MEPShark 332 nc evo
MEPShark 332 nc evo
Republica Cehă
985 km
Edgebander
FORMAT4TEMPORA 60.06 glueBox x-motion
Erwitte
Mașină de tăiat cu laser a tuburilor
Small Tube Laser Cutting MachineG16 PRO 3kW