Desoutter SH1200-LR215-S90-A13S
EXW VB plus TVA
An de fabricație
2011
Stare
Nou (complet funcțional)
Locație
Germania Germania
Oprire cheie unghiulară pneumatică Desoutter SH1200-LR215-S90-A13S
more Images
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Oprire cheie unghiulară pneumatică
Producător:
Desoutter
Model:
SH1200-LR215-S90-A13S
Număr de mașină:
An de fabricație:
2011
Stare:
nou
Funcționalitate:
complet funcțional
Preț și locație
EXW VB plus TVA
Locație:
D - Bayern Germania
Descriere
Din stocul nostru de unelte de demonstrație, verificat și complet funcțional:
Gisdpfxsv In Dbs Akmot
Nouă cheie pneumatică unghiulară Desoutter SH1200-LR215-S90-A13S
cu cuplaj de oprire automată
cu pornire prin levier
Antrenare: pătrat 1/2"
Cuplu: 70 până la 120 Nm
Turație la mers în gol: 215 min-1
Lungime: 590 mm
Înălțime cap (carcasă până la pătrat): 69,5 mm