!!! Avem în stoc aproape toate piesele de schimb pentru mașinile Deckel S 11 !!!
!!! Accesoriile pot fi configurate la alegere !!!
* Mașină și accesorii complet recondiționate, cu marcaj CE și
12 luni garanție (pentru România)!
Achiziționăm cu plăcere Deckel S 11 second-hand la schimb – contactați-ne!
!!! MAȘINĂ DE BAZĂ !!!
DECKEL S 11 MAȘINĂ UNIVERSALĂ DE RECTIFICAT SCULE
400 V, 50 Hz, cu priză CEE și cablu
Anul recondiționării: 2025
Culoare: Re-vopsire 2K nouă
Corp principal: RAL 7005 Gri-șoarece
Ansamblu superior și accesorii: RAL 7035 Gri-deschis
Ajustare motorizată pe înălțime, ajustare axială electrică a axului de rectificare
* Conversie electrică completă include:
> Întrerupător FI
> Acționare trifazată nouă
> Motor nou cu frână
> Control de frecvență nou
> Componente electrice montate protejate la atingere
> Guri de intrare EMC
> Cabluri EMC
> Furtunuri de protecție noi
> Buton de urgență
> Tablou de comandă nou
* Bază mașină frezată + rectificată, placă suport nouă
* Turret pregătit pentru upgrade cu sistem de măsurare pe 4 axe
Dotare standard:
- inclus: lampă LED Waldmann
- inclus: sistem complet de extracție praf, fără aspirator
- inclus: carcasă de protecție pentru discuri de rectificat până la Ø 125 mm
Gedpfx Akjw U Ehhjmsit
- inclus: set informații tehnice
- inclus: prindere pentru disc de rectificat 51 mm
- inclus: set sistem suspendare pentru transport
- inclus: 5 șuruburi de reglaj
* Cheie operare, manual de utilizare, listă piese de schimb, schemă electrică
* Instrucțiuni tehnice de rectificare
* Documentație CE
* Mașină și accesorii recondiționate și cu protocol de verificare electrică
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Lungime de rectificat: 190 mm
Lungime piesă de prelucrat: 380 - 940 mm
Putere electrică necesară: 380 kVA
Putere motor de rectificat: 1,1 kW
Turații ale arborelui de rectificare: 2 - 10.000 rpm
Consum total de energie: 2,2 kW
!!! MAȘINĂ DE BAZĂ !!!
Anul recondiționării: 2025
Culoare: Re-vopsire 2K nouă
> Întrerupător FI
> Acționare trifazată nouă
> Motor nou cu frână
> Control de frecvență nou
> Guri de intrare EMC
> Cabluri EMC
> Furtunuri de protecție noi
> Buton de urgență
> Tablou de comandă nou
Dotare standard:
- inclus: lampă LED Waldmann
Gedpfx Akjw U Ehhjmsit