FC-202P45KT4E20H1XG 131H3207
Convertor de frecvență
Danfoss
FC-202P45KT4E20H1XG 131H3207
VB plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Borken
Date despre utilaj
Preț și locație
VB plus TVA
- Locație:
- Dunkerstrasse 29, 46325 Borken/Burlo, Deutschland
- A13112597
- Număr de referință:
- Actualizare:
- ultima dată la 14.11.2024
Descriere
Danfoss VLT Aqua Drive convertizor de frecvență FC-202P45KT4E20H1XG 131H3207 45kW 3x380-480V
Stare articol: Utilizat
Greutate: 55kg
Gisdpspugkzjfx Akmst
Alte articole - noi și second hand - găsiți în magazinul nostru!
Costuri de livrare internațională la cerere!
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Stare articol: Utilizat
Greutate: 55kg
Gisdpspugkzjfx Akmst
Furnizor
Notă: Înregistrați-vă gratuit sau conectați-vă, pentru a accesa toate informațiile.
Înregistrat din: 2008
585 Anunțuri online
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+49 2862 ... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Bystrzyca
890 km
Compresor cu șurub fără ulei
Atlas CopcoZR 132-10
Atlas CopcoZR 132-10
Anunț mic
Homburg
1.566 km
Motor electric
Siemens3-MOT.1LA8 317-4PB91-Z
Siemens3-MOT.1LA8 317-4PB91-Z
Wiefelstede
1.572 km
Convertizor de frecvență 90 kW
Schneider ElectricAltivar 630 ATV630D90N4
Wiefelstede
Convertizor de frecvență 55 kW
Schneider ElectricAltivar 630 ATV630D55N4
Mühlacker
Compresor cu șurub
ALMIGVariable 90
ALMIGVariable 90
Wang
Invertor de frecvență 355kW