Fierăstrău panglică de despărțire Centauro R 800
Centauro R 800
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
Miechucino Polonia
Fierăstrău panglică de despărțire Centauro R 800 Centauro R 800
more Images
Centauro R 800
Centauro R 800
Centauro R 800
Centauro R 800
Centauro R 800
Centauro R 800
Centauro R 800
Centauro R 800
Centauro R 800
Centauro R 800
Centauro R 800
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Producător:
Centauro
Model:
R 800
Stare:
folosit
Funcționalitate:
complet funcțional
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
Moujsz 51A, 83-334 Miechucino, Polska Polonia
Sunați
Detalii tehnice
Tensiune de intrare:
400 V
Tip de curent de intrare:
trifazat
Înălțime de tăiere (max.):
400 mm
Lungimea lamei de ferăstrău panglică:
5.550 mm
Lățimea benzii pentru fierăstrău:
80 mm
Lungimea mesei:
800 mm
Lățimea mesei:
1.060 mm
Înălțime de lucru:
400 mm
Descriere
- producție italiană
- fierăstrău panglică pentru lamele
- nevopsit
- stare foarte bună
- fierăstrău folosit
Fierăstrău:
- diametrul roților: 800 mm
- lățime maximă lamă: 80 mm
- înălțime maximă de tăiere: 400 mm
- motor principal: 11 kW
- interval viteză de avans: 2-40 m/min
- avans cu presare pneumatică pe ghidaj
- rolă metalică, de alunecare la introducere
- lungime pânză: 5550 mm
- distanța bandă – corp: 780 mm
- tensionare cu șurub a benzii
- dimensiuni blat: 1060x800 mm
- masă de lucru înclinabilă la un unghi de: 15°
- diametru racord aspirare: 120 mm
- sistem de umezire lamă
- frână de picior
- roți turnate
- pornire stea/triunghi
- alimentare: 380V
- dimensiuni (L/l/h): 1600x1100x2400 mm
Gsdpfx Aow H Rq Hekmjit
- greutate: 860 kg
Avans:
- rolă metalică, zimțată, tractoare
- cinci trepte de viteză cu schimbare pe curea
- înălțime rolă: 30 mm
- motor avans: 0,75 kW